Zapraszamy na bezpłatne szkolenia z obsługi komputera

6 lutego 2019 |
Małgorzata Lewandowska
Powiększ zdjęcie

Miło nam poinformować, iż Gmina Kowalewo Pomorskie wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizują projekt pod tytułem „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców gminy Kowalewo Pomorskie” w ramach projektu grantowego „E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”.

Logo programu

Wartość projektu grantowego: 84 000,00 zł

Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych mieszkańców, niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych wśród min. 90% uczestników objętych szkoleniami kompetencji cyfrowych do 31.07.2019 r.

Planowanym efektem realizacji projektu jest przeszkolenie 150 osób dorosłych powyżej 25 roku życia objętych działaniami szkoleniowymi w zakresie korzystania z Internetu (w tym z e-usług).

W ramach realizowanego projektu zakupione zostały komputery, które po zakończeniu szkoleń zostaną przekazane do szkoły z terenu Naszej gminy.

Zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 25 rok życia na bezpłatne szkolenia. W zależności od potrzeb mogą być one realizowane z następujących tematów:

 

Dołącz do grona zadowolonych uczestników, którzy już skorzystali z tej szansy i zapisz się już dziś!!

 

Szkolenia będą prowadzone w przyjaznej atmosferze, przez profesjonalnych doświadczonych instruktorów, którzy zadbają o przekazanie wiedzy w dogodnej dla Państwa formie. Dla uczestników szkoleń będzie dostępny catering.

Uwaga: jedna osoba może wziąć udział wyłącznie w jednym szkoleniu. Prosimy o przemyślany wybór.

Masz pytania, wątpliwości – zadzwoń pod numer 56 684 10 24 wew. 30.

Więcej informacji na stronie internetowej www.kowalewopomorskie.pl w zakładce Projekt E-aktywni oraz na stronie internetowej Naszego Partnera www.fwzr.pl/rezerwacje       

 

Plakat

 

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa", Działanie nr 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych".

(zamieszczono: 2019-01-25)

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF