Spotkanie gwiazdkowe w Sołectwie Srebrniki

1 lutego 2019 |
Karolina Izbrandt
Powiększ zdjęcie

W sobotnie popołudnie, dnia 26 stycznia br., w remizo-świetlicy dzieci z Sołectwa Srebrniki licznie zgromadziły się na spotkaniu gwiazdkowym. Pani Sołtys Danuta Wojciechowska na wstępie powitała Burmistrza Miasta p. Jacka Żurawskiego, najmłodszych gości oraz ich opiekunów. 

Następnie głos zabrał Pan Burmistrz, który złożył serdeczne życzenia przybyłym mieszkańcom i pogratulował remontu świetlicy.

Pani Sołtys zajmowała dzieci różnymi grami i zabawami, natomiast dorośli mieli okazję do wspólnego spędzenia czasu przy ciepłej kawie i herbacie.

Po zabawie, gdy na dworze zapadł już zmrok, do drzwi zapukał Święty Mikołaj. Radość dzieci na jego widok była ogromna. Na początku wszyscy uczestnicy spotkania wspólnie śpiewali kolędy, następnie dzieci po kolei podchodziły do Mikołaja, opowiadały wierszyki i śpiewały świąteczne utwory, po czym odbierały przygotowane paczki.  

Sołtys wraz z Radą Sołecką serdecznie dziękują Burmistrzowi Miasta p. Jackowi Żurawskiemu oraz Radnemu Rady Miejskiej p. Marcinowi Dunajskiemu za przekazane słodkości.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF