Zapisz się na Dychę Kowalewską!

7 marca 2019 |
Bogdan Oskwarek - Dyrektor Zespołu Szkół w Kowalewie Pomorskim
Powiększ zdjęcie

Już wkrótce wiosna,  więc może to być doskonała okazja, aby postawić na aktywność fizyczną. Świetną motywacją do treningów może być start w 19. Dysze Kowalewskiej, która odbędzie się 18 maja 2019 roku.

Logo

Specjalnie dla osób rozpoczynających przygodę z bieganiem, oprócz tradycyjnych 10 km, organizatorzy przygotowali trasę na dystansie 5 km. Choć pozostało jeszcze wystarczająco dużo czasu, aby solidnie przygotować się do zawodów, to już tylko przez kilka dni można skorzystać z promocyjnej oferty na najniższe wpisowe.

Tylko do 8 marca obowiązuje specjalna stawka opłaty startowej i najniższe wpisowe. Za pakiet startowy bez koszulki uczestnicy zapłacą jedynie 25 zł, a z koszulką - 40 zł. W ramach wpisowego, każdy uczestnik otrzyma oczywiście pamiątkowy medal, który będzie nagrodą za czas przygotowań i wysiłek w trakcie zawodów. Po tym terminie opłaty startowe będą wyższe.

Poza biegiem głównym na 10 km oraz biegiem na 5 km, odbędą się  także biegi dla dzieci na dystansach odpowiednich dla poszczególnych grup wiekowych. Organizatorzy zapowiadają ponadto szereg wydarzeń towarzyszących, m.in. imprezy rozrywkowe dla rodzin oraz stoiska wystawowe lokalnych przedsiębiorców.

Zapisy oraz więcej informacji na stronie www.dychakowalewska.pl

Więcej informacji o majowej imprezie na stronie Urzędu Miejskiego pojawi się wkrótce.

Serdecznie zapraszamy do udziału i zapisów.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF