Egzamin gimnazjalny przebiega bez zakłóceń

11 kwietnia 2019 |
Jolanta Jakubiak
Powiększ zdjęcie

Uprzejmie informujemy, że pomimo rozpoczętej w dniu 8 kwietnia 2019 roku akcji strajkowej nauczycieli w naszych szkołach egzaminy uczniów oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim odbywają się zgodnie z harmonogramem.

W dniu 10 kwietnia o godz. 9.00 gimnazjaliści przystąpili do części humanistycznej egzaminu z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie, a o godzinie 11.00 z języka polskiego.

Egzaminy przebiegły bez zakłóceń. Pomimo prowadzonej akcji strajkowej szkoła jest przygotowana, pod względem zabezpieczenia obsad komisji egzaminacyjnych, do przeprowadzenia kolejnych egzaminów.

Dziś rozpoczął się drugi dzień egzaminu. O godz. 9.00 uczniowie oddziałów gimnazjalnych przystąpili do egzaminu z przedmiotów przyrodniczych, a o godz. 11.00 napiszą test z matematyki. Przed gimnazjalistami jeszcze egzamin z języka obcego, który odbędzie się w dniu 12 kwietnia br.

Wszyscy wyrażamy ogromną nadzieję, że i te egzaminy przebiegną zgodnie z harmonogramem i bez zakłóceń, a uczniom życzymy połamania pióra.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF