Rozstrzygnięcie Konkursu Wielkanocnego I Oznaki Wiosny w literaturze dziecięcej

16 kwietnia 2019 |
Danuta Kołodziej
Powiększ zdjęcie

W dniu 14.04.2019 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskim odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród dla zwycięzców Konkursu Wielkanocnego i konkursu „Oznaki Wiosny w literaturze dziecięcej„ pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta.

Na scenie wystąpił zespół FAN ze Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pomorskim który wprowadził zebranych w radosny, wiosenny nastrój.

Do konkursu przekazano 99 pisanek, 44 palmy, 82 prace plastyczne oraz 7 wypieków wielkanocnych.

Zwycięzcami Konkursu Wielkanocnego zostali:

Kategoria: Pisanka

Grupa I

I m-ce Franciszek Pacholec - SP  Wielka Łąka

I m-ce Marcel Dunajski -  Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim

II m-ce Adam Kamiński - Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim

II m-ce Wiktoria Pacholec - Wielka Łąka

III m-ce Tymon Midura - Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim

III m-ce Nadia Puwalska

Wyróżnienia:

Jakub Dalke - Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim

Zofia Popielec - Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim

Anna Czołgowska

Maciej Chądzyński - Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim

Lenka Krawczyk - Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim

Zosia Taborek - Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim

Agata Taborek - Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim

Kamil Stachowski -  SP W. Rychnowo

Julia Tokarska

Grupa II

I m-ce Natalia Boniecka - SP Kowalewo Pomorskie

I m-ce Oliwier Bartoszyński - SP W. Łąka

II m-ce Damian Jaskulski - SP W. Łąka

II m-ce Sandra Detmer - SP W. Łąka

III m-ce Mikołaj Kuźniar - SP W. Łąka

III m-ce Zuzanna Jaskulska - SP Kowalewo  Pomorskie

Wyróżnienia

Zofia Stryjek - Świetlica Socjoterapeutyczna

Michalina Czajkowska - Świetlica Socjoterapeutyczna

Laura Wessel - SP W. Łąka

Jagoda Żelazkowska - Świetlica Socjoterapeutyczna

Lena Detmer - SP W. Łąka

Wiktor Zieliński - Świetlica Socjoterapeutyczna

Martyna Mochalska - SP Kowalewo Pomorskie

Olga Górna - SP Kowalewo Pomorskie

Grupa III

I m-ce  Świetlica Piątkowo

II m-ce WTZ Kowalewo  Pomorskie

III m-ce Angelika Jagielska

III m-ce Eliza Przyziółkowska

Kategoria:  Palma

Grupa I

I m-ce Amelia Kaczmarek - Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim

II m-ce Oskar Siwiec - Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim

III m-ce Kryspin Jagielski - Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim

Wyróżnienia:

Natalia Piątkowska - W. Łąka

Julia Tokarska - Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim

Szymon Grala - Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim

Jagoda Kwiatkowska - Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim

Lanka Misiaszek - Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim

Jakub Kowalski - Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim

Zuzanna Styczeń - SP W. Rychnowo

Grupa II

I m-ce SP Mlewo

II m-ce Laura Wessel - SP W. Łąka

II m-ce Paulina Nowińska - SP W. Łąka

III m-ce Mikołaj Siwiec - Oddział Przedszkolny W. Łąka

Wyróżnienia:

Monika Rączka - SP Kowalewo Pomorskie

Natalia Boniecka - SP Kowalewo pomorskie

Jakub Hinc - SP Kowalewo Pomorskie

Tatiana Wójcikowska - SP Kowalewo Pomorskie

Julia Stempska - SP W. Łąka

Grupa III

I m-ce Sołectwo Piątkowo

II m-ce Elżbieta Majewska

Kategoria – Wypieki wielkanocne

 I m-ce Boniecka Monika

II m-ce Damian i Hanna Jaskólscy

III m-ce Maja Świerad

III Nikola Kolenderska

Wyróżnienia:

Grupa Dzieci 5-6 lat Niepubliczne  Małe Przedszkole Chełmża

Marta Huzior i Mamą

Martyna Ernest

Podczas wielkanocnego spotkania wręczono również nagrody dla uczestników konkursu organizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Kowalewie Pomorskim pn. „Oznaki Wiosny„

Komisja przyznała następujące nagrody w III kategoriach.

I Kategoria

I Miejsce - Julia Dąbrowska SP Wielka Łąka

II Miejsce -  Zuzanna Krasucka SP Kowalewo Pomorskie

III Miejsce - Paulina Nowińska SP Wielka Łąka

WYRÓŻNIENIA

Kacper Huzior - Przedszkole Entliczek-Pentliczek

Zofia Kamper - SP Kowalewo Pomorskie

Jakub Kuchnicki - Przedszkole Publiczne Kowalewo Pomorskie

Małgorzata Płotka - SP Wielka Łąka

Magdalena Wiśniewska - SP Pluskowęsy

Kinga Lewandowska - SP Pluskowęsy

Wiktoria Pacholec(5lat) -Wielka Łąka

Nikola Nowakowska - SP Wielkie Rychnowo

Nikola Beck - SP Kowalewo Pomorskie

Zuzanna Kowalska - SP Kowalewo Pomorskie

Małgorzata Dulka - SP Kowalewo Pomorskie

II Kategoria

I Miejsce - Alicja Barczewska - SP Kowalewo Pomorskie

I Miejsce - Wiktoria Wieczyńska - SP Kowalewo Pomorskie

II Miejsce - Maja Świerad - SP Kowalewo Pomorskie

III Miejsce - Damian Jaskulski - SP Wielka Łąka

WYRÓŻNIENIA

Sandra Detmer - SP Wielka Łąka

Anna Cyrwus - SP Wielka Łąka

Alicja Huttner - SP Wielka Łąka

Zuzanna Midura - SP Kowalewo Pomorskie

Natalia Zarębska - SP Kowalewo Pomorskie

III Kategoria

II Miejsce Weronika Chromczak Publiczne Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim

III Miejsce Weronika Krzywdzińska - Publiczne Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim

WYRÓŻNIENIE

Wojciech Jankowski - Publiczne Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim

Wszyscy nagrodzeni uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe zakupione dzięki sponsorom, a byli nimi: Burmistrz Miasta Kowalewa Pomorskiego, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kowalewie Pomorskim, p. Donata Midura, Firma PLASTICA Sp z o.o Frydrychowo, p. Łucja i Edward Oleś, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Wszystkim uczestnikom  serdecznie dziękujemy, gratulujemy i zapraszamy do udziału w  kolejnych edycjach konkursów w przyszłym roku.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF