„Inicjuj z FIO na start” dla KGW w Bielsku

30 lipca 2019 |
Koordynator projektu Małgorzata Dębińska
Powiększ zdjęcie

Z przyjemnością informujemy, że nasze Koło Gospodyń Wiejskich w Bielsku otrzymało dofinansowanie w ramach projektu „Inicjuj z FIO na start" finansowanego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na realizację projektu pn. „Dobre w Bielsku gospodynie, do gotowania mają wiadra jedynie".

W dniu 8 kwietnia 2019 r. podpisana została umowa o dofinansowanie projektu w wysokości 4.920,00 zł ramach którego zakupiony został sprzęt kuchenny tj. 2 patelnie i 2 warniki.

Udział w projekcie przyczynił się do zwiększenia częstotliwości prowadzonych spotkań przez KGW, zwiększenia zakresu działania KWG, poprzez udział targach wystawienniczych, imprezach lokalnych i promocyjnych z wykonanymi przez członków potrawami lokalnymi.

Dzięki wyposażeniu pojawiła się możliwość organizacji warsztatów dla młodych pań, spotkań z przedstawicielami innych kół którzy także będą mogli dzielić się swoim doświadczeniem i przekazywać tradycje kulinarne. Organizacja będzie mogła uczestniczyć w imprezach lokalny prezentując potrawy przygotowane wspólnie przez członków na zakupionym sprzęcie.

Celem projektu jest zwiększenie możliwości realizacji celów statutowych przez KGW w Bielsku poprzez zakup 4 sztuk sprzętu w okresie od 1 maja 2019 r. do 31 lipca 2019 r.

Logo

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF