Zwycięstwa kolarskich Sokołów na koniec sezonu

8 października 2019 |
UKS "Sokół" Wielkie Rychnowo
Powiększ zdjęcie

Na zakończenie udanego sezonu szosowego w minioną niedzielę  zawodnicy UKS "Sokół" Wielkie Rychnowo wystartowali w XII Integracyjnym Kryterium Asów rozegranym w Lubiczu Górnym.

Przed głównymi wyścigami rywalizację sportową rozpoczęły dzieci z roczników 2008-2013, które do pokonania miały dystans 1200 metrów. Świetnie spisali się młodzi adepci naszej szkółki kolarskiej. W swojej kategorii wiekowej zwyciężył Dawid Lewandowski  (SP Pluskowęsy), a Dominika Lewandowska (SP Wielkie Rychnowo) wywalczyła trzecie miejsce. Solowe zwycięstwo w roczniku 2013 wywalczył Brajan Śliwka.

Kolejnych emocji dostarczył wyścig kat. żakini, który zakończył się zwycięstwem Martyny Lewandowskiej i czwartym miejscem Wiktorii Nowakowskiej (obie SP Wielkie Rychnowo).

W kategorii żak Konrad Ostrowski wywalczył szóstą pozycję, jedenasty był Jonasz Śliwka, a szesnasty Michał Dąbrowski. Mateusz Borzejewicz i Franciszek Błaszkiewicz zajęli miejsca w drugiej dziesiątce (wszyscy SP Wielkie Rychnowo)Wśród młodziczek Katarzyna Kurzyńska (SP Pluskowęsy) była szesnasta.

Nasi młodzicy: Jakub Regulski (SP Wielka Łąka); Rafał Flader (SP Wielkie Rychnowo) Aleksander Lipiński (SP Wielka Łąka) wywalczyli odpowiednio jedenastą, trzynastą i piętnastą pozycję.