PIERWSZY DZWONEK DLA SENIORÓW W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020

21 października 2019 |
Katarzyna Szczutowska
Powiększ zdjęcie

W dniu 17.10.2019 r. odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/2020 Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, Filia w Kowalewie Pomorskim.

W spotkaniu oprócz słuchaczy uczestniczył prof. WSG dr inż. Cezary Kościelak, który powitał wszystkich zgromadzonych. Po części oficjalnej oraz wysłuchaniu hymnu uczelni wykładem "30 lat idei Uniwersytetu Przedsiębiorczości" 28 uczestników rozpoczęło pierwszy semestr edukacji. Zajęcia będą odbywały się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury zgodnie z załączonym harmonogramem.

Podstawową formą zajęć są wykłady prowadzone przez pracowników Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy o różnorodnej tematyce m.in. „Triki w marketingu i reklamie", „Mniejszości narodowe i etniczne w Polsce", „ Kobiety w starożytnym Rzymie - patrycjuszki, aktorki, boginie".

Zachęcamy wszystkich chętnych, aby dołączyli do grona słuchaczy Uniwersytetu. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Katarzyną Szczutowską - Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim tel. 56 475 65 09.

Poniżej harmonogram wykładów w I semestrze roku akademickiego 2019/2020 Uniwersytetu Trzeciego Wieku WSG Filia w Kowalewie Pomorskim.

Pliki do pobrania

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF