Podsumowanie "Długofalowego Programu Rozwoju Oświaty..." za rok szkolny 2018/2019

31 października 2019 |
Natalia Maleszewska
Powiększ zdjęcie

W dniu 29.10 br. w Urzędzie Miejskim w Kowalewie Pomorskim przy ul. Konopnickiej 13, odbyło się kolejne spotkanie podsumowujące „Długofalowy Program Rozwoju Oświaty na ternie gminy Kowalewo Pomorskie".

W tym dniu zostali nagrodzeni uczniowie, którzy w roku szkolnym 2018/2019 zakończyli edukację w szkołach podstawowych, znajdujących się na terenie gminy Kowalewo Pomorskie i zostali zgłoszeni przez dyrektorów szkół do stypendiów jednorazowych za szczególne osiągnięcia, na podstawie uchwały nr XXI/182/05 Rady Miejskiej w Kowalewie Pomorskim z dnia 8 czerwca 2005 roku w sprawie uchwalenia „Długofalowego Programu Rozwoju Oświaty na terenie gminy Kowalewo Pomorskie”. Stypendyści, którzy nadal są uczniami naszych szkół oraz nauczyciele prowadzący, otrzymali wyróżnienia na uroczystych apelach z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w poszczególnych placówkach.

To jest już XXIII edycja programu stypendialnego dla najzdolniejszych uczniów. Nagrodzonymi w tym dniu zostali, absolwenci Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim:

1. Aleksander Barański,
2. Dawid Oleś,
3. Weronika Czachorowska,
4. Natalia Czyżniewska,
5. Zuzanna Czyżniewska,
6. Judyta Gierłowska,
7. Maria Jeżowska,
8. Zofia Jeżowska,
9. Dominika Kawula,
10. Oliwia Rudnicka,
11. Dominika Szmytkowska,
12. Weronika Szmytkowska,
13. Magdalena Włodarska,
14. Weronika Długozima,
15. Martyna Stankiewicz.

Od kilku lat praktykowane jest honorowanie dyplomami również uczniów, na wniosek dyrektora szkoły, którzy nie kwalifikują się do założeń „Długofalowego programu….”, a ich osiągnięcia zasługują na wyróżnienie, w związku z czym dyplomy i nagrody rzeczowe otrzymali, absolwenci Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim:

1. Wojciech Jankowski,
2. Zofia Polakiewicz,
3. Jakub Witkowski,
4. Joanna Mejger.

Stypendia jednorazowe, dyplomy, nagrody rzeczowe i listy gratulacyjne dla rodziców stypendystów wręczył Burmistrz Miasta p. Jacek Żurawski wraz z Sekretarzem Gminy p. Ewą Bąk. Zaproszeni i obecni na uroczystym spotkaniu byli również nauczyciele prowadzący wyróżniających się absolwentów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i kierujemy jeszcze raz słowa uznania za wysiłek i pracę włożoną, w każdy osiągnięty sukces. Życzymy, aby upór w dążeniu do celu nie słabł, a pasja pozostała z Wami na zawsze.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF