Forum Przedsiębiorców- czas start!

22 listopada 2019 |
Magdalena Radko
Powiększ zdjęcie

Przedsiębiorcy Gminy Kowalewo Pomorskie mogli porozmawiać o swoich problemach i doświadczeniach na zorganizowanym z inicjatywy Burmistrza Miasta Kowalewo Pomorskie Jacka Żurawskiego Forum Przedsiębiorców Gminy Kowalewo Pomorskie, które odbyło się 18.11.2019 r.

W forum udział wzięli zarówno prelegenci oraz przedsiębiorcy. Przedsiębiorcy wysłuchali prezentacji instytucji takich jak: Bank Gospodarstwa Krajowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Golub- Dobrzyń, Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Dolina Drwęcy z Golubia- Dobrzynia, Kujawsko- Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, Stowarzyszenia Kujawsko- Pomorskiego Ośrodka Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK, Izby Przemysłowo- Handlowej z Torunia, Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Sp. z o.o. oraz Powiatowego Urzędu Pracy z Golubia- Dobrzynia. Prezentacje te dotyczyły m.in. uzyskania wsparcia finansowego, współpracy, zatrudniania i szkoleń.

Przystępując do organizacji forum gmina na celu miała wysłuchanie problemów przedsiębiorców z naszego terenu. Chcieliśmy by przedsiębiorcy podzielili się swoim doświadczeniem, spostrzeżeniami. Burmistrz Miasta skierował prośbę do przedsiębiorców by włączyli się w życie kulturalne i społeczne naszej gminy. Ponadto p. Burmistrz zaproponował utworzenie Rady Przedsiębiorców Gminy Kowalewo Pomorskie oraz cykliczne spotkania co zostało przyjęte pozytywnie przez uczestników forum. Przedsiębiorcy mieli okazję zarówno do dyskusji, jak i indywidualnych konsultacji.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF