Uwaga Rolnicy!

25 listopada 2019 |
Agnieszka Szewczyk
Powiększ zdjęcie

W związku z trudną sytuacją finansową Grupy Producenckiej Rolników „Ziarno” spółka z o.o. z Cichoradza prosimy wszystkich zainteresowanych rolników, poszkodowanych przez ten podmiot o kontakt z Biurem Kujawsko – Pomorskie Izby Rolniczej w Przysieku celem przekazania swoich danych (imię i nazwisko oraz nr telefonu) niezbędnych do kontaktu z Państwem.

W najbliższym czasie zorganizowane zostanie przez Kujawsko – Pomorską Izbę Rolniczą spotkanie, na którym rolnicy zostaną zapoznani z przysługującymi im uprawnieniami w związku z zaistniałą sytuacją.

Jednocześnie informujemy, że podanie danych osobowych wiąże się z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie i jest udzielone dobrowolnie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO).

 

Dane do kontaktu z biurem Kujawsko – Pomorskiej Izby rolniczej:

Mail: izbarolnicza@kpir.pl

Tel. 56 678 92 40; 56 678 92 41

Fax: 56 678 92 98

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF