Sesja Rady Miejskiej oraz posiedzenia Komisji

13 marca 2020 |
Donata Pilarska-Mądry
Powiększ zdjęcie

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz zaleceniami Prezesa Rady Ministrów, Głównego Inspektora Sanitarnego i innych organów dotyczącymi przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2,

Przewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Orłowski podjął decyzję, że najbliższa Sesja Rady Miejskiej w Kowalewie Pomorskim oraz posiedzenia Komisji Rady Miejskiej zaplanowane w marcu br. odbędą się bez udziału gości i publiczności. Najbliższa Sesja Rady Miejskiej, która jest zaplanowana w dniu 26 marca br. o godzinie 14:00 odbędzie się bez udziału osób z zewnątrz. Zainteresowani mieszkańcy mogą śledzić przebieg obrad Sesji Rady Miejskiej w sieci Internet na stronie www.kowalewopomorskie.pl. Radni zajmą się tylko projektami zgłoszonymi przez Burmistrza Miasta. Prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do zaleceń. Sprawy, które chcieliby Państwo poruszyć na Sesji, można przekazywać za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej www.epuap.gov.pl lub www.obywatel.gov.pl przy użyciu profilu zaufanego. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego 56 684 10 24 lub e-mailowego urzad@kowalewopomorskie.pl. Jednocześnie odwołany zostaje dyżur Przewodniczącego Rady Miejskiej z mieszkańcami.

Wszystkie podejmowane obecnie decyzje mają na celu ochronę Państwa zdrowia oraz życia i mamy nadzieję, że spotkają się z Państwa zrozumieniem. Zasady te będą obowiązywać do odwołania.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF