KOMUNIKAT dot. zasad obsługi interesantów

23 marca 2020 |
Monika Piróg
Powiększ zdjęcie

Na podstawie § 8 ust. 1 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 roku w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie obywateli od dnia 23 marca 2020r. zmieniają się zasady obsługi interesantów:

  1. Kontakt z pracownikami Urzędu możliwy jest drogą elektroniczną, telefoniczną lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej.
  2. Do Państwa dyspozycji w bocznym wejściu do Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim przy ul. Konopnickiej 13 została wystawiona skrzynka podawcza w celu pozostawienia dokumentów do rozpatrzenia. Skrzynka podawcza będzie wystawiana codzienne do godz. 14.00.
  3. W sprawach pilnych, w których istnieje konieczność osobistego stawiennictwa niezbędne będzie wcześniejsze telefoniczne umówienie wizyty w Urzędzie Miejskim w Kowalewie Pomorskim (szczegółowy wykaz telefonów do wszystkich pracowników Urzędu znajduje się pod adresem www.kowalewopomorskie.pl). Ponadto informujemy, że prowadzimy „Rejestr osób odwiedzających urząd” w okresie wprowadzonego ograniczenia.

Ponadto zwracam się z prośba do mieszkańców gminy oraz osób przebywających na jej terenie o stosowanie się do wszystkich zaleceń pojawiających się na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim.

Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie. Wspólnie zadbajmy o zdrowie nasze i naszych bliskich. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Burmistrz Miasta
Jacek Żurawski

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF