Porady prawne dla przedsiębiorców w sprawie tarczy antykryzysowej!

9 kwietnia 2020 |
Ewa Bąk
Powiększ zdjęcie

Zachęcam do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych dla przedsiębiorców z terenu miasta i gminy Kowalewo Pomorskie w sprawie tarczy antykryzysowej.

Przedsiębiorco jeżeli masz pytania: Co zawiera obowiązująca od 1 kwietnia tarcza antykryzysowa? Kto może z niej skorzystać i na jakich warunkach? Jak uzyskać dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników? Jak tarcza reguluje czas pracy? Co ze składkami na ZUS? Ważnością badań profilaktycznych? Co z zasiłkiem opiekuńczym i raportowaniem umów o dzieło?

Na te i inne wątpliwości będzie odpowiadał mecenas Dariusz Chyła, (Radca prawny zatrudniony w tut. Urzędzie) w dniu 14 kwietnia br. w godz. 13.00 – 16.00. Udzielane porady prawne dotyczyły będą informacji na temat korzystania z pakietu przygotowanego przez Rząd dla przedsiębiorców, tzw. tarczy antykryzysowej. Porady udzielane będą bezpłatnie.

Przedsiębiorcy, którzy są zainteresowani tą formą pomocy, mogą dzwonić – w wyżej określonym czasie –  pod nr tel. 56 475 65 17 lub kontaktować się przez e-mail: dariusz.chyla@kowalewopomorskie.pl

Burmistrz Miasta

Jacek Żurawski

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF