Dotacja na instalacje OZE

9 czerwca 2020 |
Małgorzata Dębińska
Powiększ zdjęcie

W dniu 3 i 8 czerwca 2020 r. odbyły się spotkania dla mieszkańców gminy Kowalewo Pomorskie dotyczące możliwości pozyskania dotacji na budowę instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonej prezentacji.

Do dnia 15 czerwca 2020 r. można składać ankiety deklarujące zainteresowanie przystąpieniem do projektu unijnego mającego na celu uzyskania do 50% kosztów kwalifikowalnych (VAT jest kosztem niekwalifikowalnym) na instalacje OZE.

W przypadku dużego zainteresowania podjęta ostanie decyzja o przystąpieniu do realizacji projektu.

Ankiety można składać w Urzędzie Miejskim w Kowalewie Pomorskim, Sekretariat biuro nr 3 lub elektronicznie, obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy".

Złożone ankiety będą podstawą do przeprowadzenia u Państwa, przez firmę GlobalECO wizji lokalnej na posesji celem ustalenia warunków i możliwości technicznych zainstalowania mikroinstalacji OZE. Każda wizyta umawiana będzie telefonicznie, w dogodnym terminie

W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie ankiety, typu instalacji prosimy o kontakt z przedstawicielami firmy GlobalECO pod numerem 58 380 75 75 lub mailowo, doradcy@globaleco.pl lub pracownikiem Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim pod numerem 56 47 56 533 Małgorzata Dębińska.

Prezentacja

Ankieta do druku

Ankieta elektroniczna

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF