Derby czyli Promień kontra Drwęca

19 marca 2018 |
Karolina Kowalska
Powiększ zdjęcie

W dniu 17 marca br. Promień Kowalewo gościł na swoim boisku sąsiadów, czyli drużynę Drwęca Golub Dobrzyń. Podopieczni Dariusza Rozwadowskiego wykazywali taktyczną przewagę od początku do końca meczu.

Widać, że w przerwę zimową nie pogorszyła ich kondycji. Spotkanie wygraliśmy z wynikiem 5:1.

Zawodnikom po kilkumiesięcznej zimowej przerwie kibicowali również członkowie Zarządu Klubu LKS Promień jak i Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski Płyta boiska bardzo dobrze przetrwała mokrą, ze zmienną temperaturą pogodę.

Bardzo serdecznie dziękuje kierownikowi Centrum i Rekreacji Marzenie Rachubińskiej oraz jej załodze za profesjonalne podejście i za dbałość o stan boiska. Dzięki ich trosce zawodnicy Klubu mają stworzone bardzo dobre warunki do gry- podkreśla Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Przypomnijmy, że przeciwnik skończył rundę jesienną na 14 pozycji, Promień zaś na 3.

Kolejne spotkanie czeka nas w Gromie Więcbork. W Wielką Sobotę na naszym boisku „ugościmy” Zryw Sicienko. Zapraszamy do kibicowania.