„Inicjuj z FIO na start” dla KGW w Bielsku

24 lipca 2020 |
Małgorzata Dębińska
Powiększ zdjęcie

Z przyjemnością informujemy, że Koło Gospodyń Wiejskich w Bielsku otrzymało dofinansowanie w ramach projektu „Inicjuj z FIO na start" finansowanego ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na realizację projektu pn. „Dla KGW Bielsk potrzebna lodówka, bo planowana z potrawami lokalnymi wyjazdówka". W dniu 14 maja 2020 r. podpisana została umowa o dofinansowanie projektu w wysokości 4.800,00 zł, w ramach którego zakupiona została szafa chłodnicza.

Udział w projekcie przyczynił się do zwiększenia częstotliwości prowadzonych spotkań przez KGW, zwiększenia zakresu działania KWG, poprzez udział targach wystawienniczych, imprezach lokalnych i promocyjnych z wykonanymi przez członków potrawami lokalnymi.

Dzięki wyposażeniu pojawiła się możliwość organizacji warsztatów dla młodych pań, spotkań z przedstawicielami innych kół którzy także będą mogli dzielić się swoim doświadczeniem i przekazywać tradycje kulinarne. Organizacja będzie mogła aktywnie uczestniczyć w imprezach lokalny prezentując potrawy przygotowane wspólnie przez członków.

Celem projektu jest zwiększenie możliwości realizacji celów statutowych przez KGW w Bielsku poprzez zakup 1 szt. szafy chłodniczej od 1 czerwca 2020 r. do 31 lipca 2020 r.

Koordynator projektu

Małgorzata Dębińska

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF