Podziękowanie za udział w akcji „Niepodległa do hymnu"

19 listopada 2020 |
Biuro Programu „Niepodległa”
Powiększ zdjęcie

Szanowni Państwo,

bardzo dziękujemy za udział w akcji „Niepodległa do hymnu", która w tym roku odbywała się w trudnym czasie pandemii koronawirusa. Dokładnie tydzień temu cała Polska śpiewała Mazurka Dąbrowskiego.

Wyjątkowa sytuacja rodzi wyjątkowe rozwiązania, dlatego zamiast wziąć udział w gromadzących wielu uczestników uroczystościach i wydarzeniach, śpiewaliśmy kameralnie, w małych grupach, w domach, wśród najbliższej rodziny lub wirtualnie. Daliśmy w ten sposób świadectwo wspólnoty, która nawet w niesprzyjających warunkach potrafi się zjednoczyć i wspólnie uczcić Narodowe Święto Niepodległości.

Mamy nadzieję, że także w przyszłym roku dołączą Państwo do wspólnego śpiewania Mazurka Dąbrowskiego i wezmą udział w akcji „Niepodległa do hymnu". Liczymy przy tym, że 11 listopada 2021 roku będziemy świętować i śpiewać hymn po zakończeniu pandemii i odwołaniu wszelkich obostrzeń z nią związanych. Do usłyszenia za rok.

PODZIEKOWANIE za udział w akcji  „Niepodległa” do hymnu Dziekuje, ze wzieliscie Panstwo udział w akcji wspólnego spiewania Mazurka Dabrowskiego dla uczczenia Narodowego Swieta Niepodległosci. Jan Edmund Kowalski Dyrektor Biura Programu „Niepodległa” 11.11.2020 r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF