Zaproszenie do współpracy w programie „Kowalewska Karta Seniora”

15 stycznia 2021 |
Ewa Bąk
Powiększ zdjęcie

Szanowni Przedsiębiorcy działający na terenie Gminy Kowalewo Pomorskie, serdecznie zapraszam do współpracy w ramach Programu „Kowalewska Karta Seniora", która polegać miałaby na przystąpieniu do programu jako Partner.

Program ten ma na celu poprawę jakości życia osób starszych oraz wzmocnienie ich aktywności społecznej.

Karta dedykowana jest dla mieszkańców naszej gminy powyżej 60 roku życia, wydawana jest bezpłatnie. Upoważnia do skorzystania z ulg i promocji oferowanych przez samorząd oraz Partnerów. Każdy Partner sam ustala ofertę rabatową skierowaną do seniorów – określa zakres towarów i usług, które będzie sprzedawał po promocyjnej cenie. Partnerzy zostaną wyróżnieni specjalną etykietą - „Tu honorujemy Kowalewską Kartę Seniora", a ich lista zostanie opublikowana na stronie internetowej Urzędu.

Udział w Programie da możliwość zwiększenia grona klientów, wzmocnienia wizerunku firmy, a także przyczyni się do poprawy jej rozpoznawalność wśród mieszkańców. Ponadto firma postrzegana będzie jako prospołeczna i aktywna w środowisku lokalnym.

Ze swej strony oraz w porozumieniu z kierownikami jednostek podległych deklaruję w ramach prowadzonej działalności zniżki na bilety dla osób korzystających z Pływalni, promocje przy korzystaniu z odpłatnej oferty kulturalnej oraz rabat na wybrane usługi komunale. Zachęcając do przystąpienia do Programu „Kowalewska Karta Seniora" jestem gotowy do osobistego spotkania w celu bliższego przedstawienia Programu oraz omówienia zasad współpracy.

Partnerom już pozyskanym serdecznie dziękuję za aktywne angażowanie się w realizację Programu. Jednocześnie zapraszam do współpracy kolejne podmioty i instytucje.

Burmistrz Miasta
/-/Jacek Żurawski


Jak firma może zgłosić się do Programu „Kowalewska Karta Seniora":
Wystarczy, że przedstawiciel firmy wypełni Deklarację przystąpienia do programu – znajdujący się poniżej i odeśle ją na adres: Urząd Miejski Kowalewo Pomorskie ul. Konopnickiej 13, 87-410 Kowalewo Pomorskie. Osoba do kontaktu w ramach Programu – Ewa Bąk - 604 957 351

KOWALEWSKA KARTA SENIORA

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF