Konkurs dla maturzystów o Złote Indeksy

1 kwietnia 2021 |
Karolina Milczarek
Powiększ zdjęcie

Informujemy o I Konkursie o Złote Indeksy AEH organizowanym przez Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie z okazji 20-lecia istnienia uczelni.

Wychodząc naprzeciw ambitnym, młodym osobom, które chciałyby kontynuować edukację na szczeblu szkolnictwa wyższego, Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie organizuje konkurs, w którym do wygrania jest aż 20 indeksów na studia na wybranym kierunku. Uczelnia w swojej ofercie posiada kierunki takie jak: psychologia, społeczeństwo smart city, prawo, informatyka, zarządzanie, dziennikarstwo, politologia, sztuczna inteligencja i data science. Pełna oferta dostępna jest na stronie https://vizja.pl

Laureaci Konkursu nie tylko będą mieli możliwość studiowania przez rok zupełnie za darmo, ale również otrzymają atrakcyjne rabaty na kolejne lata studiów.

Konkurs kierowany jest w stronę wszystkich tegorocznych maturzystów z całej Polski. Zadanie konkursowe to napisanie pracy na temat: „Pandemia – szanse i wyzwania”. Z założenia Organizatorów temat konkursu ma na celu skłonienie młodych ludzi do analizy obecnej sytuacji w Polsce i na świecie, a przede wszystkim do dostrzeżenia szans i możliwości, jakie wiążą się z pandemią.

Prace konkursowe o objętości nie mniejszej niż 3000 słów i nie większej niż 8000 słów należy przesłać wraz ze wszystkimi załącznikami na adres AEH w Warszawie do dnia 30 maja 2021 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej dnia 30 czerwca 2021 roku, natomiast uroczyste wręczenie dyplomów oraz indeksów odbędzie się podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022 z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego/

Konkurs został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Centrum Nauki Kopernik, Fundacji Edukacyjnej PERSPEKTYWY oraz honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola, a także patronatami pracuj.pl oraz Towarzystwa Edukacyjnego „Vizja”. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu o Złote Indeksy dostępne są na stronie https://indeks.vizja.pl/, a na wszystkie wasze pytania dotyczące konkursu z pewnością odpowie Komitet Organizacyjny (e-mail: konkurs@vizja.pl).

Konkurs dla maturzystów o Złote Indeksy - plakat informacyjny

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF