Ligowe ściganie rozpoczęte

26 kwietnia 2018 |
Karolina Kowalska
Powiększ zdjęcie

W dniu 21 kwietnia br. zawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo wystartowali w wyścigu inaugurującym kolarską Ligę UKS w sezonie 2018, który odbył się w Nowogrodzie.

Kolarze rywalizowali na  selektywnej rundzie  o długości 8 km, na której znajdowało się kilka zakrętów i dwa podjazdy, duży wpływ na rywalizację miał także mocno wiejący tego dnia wiatr.

Jako pierwsi do rywalizacji stanęli żacy. Bardzo dobrze zaprezentował się Jonasz Śliwka, który  finiszował na dziesiątej pozycjiKarol Pruski sklasyfikowany został na trzydziestym pierwszym miejscu.

Nasze młodziczki: Weronika Rysiewska i Katarzyna Kurzyńska nie zaliczą tego startu do udanych.

Jako ostatni na starcie stanęli młodzicy, którzy do pokonania mieli trzy rundy.  Wśród 54 młodzików dobrze zaprezentował się Tymoteusz Śliwka, który wywalczył dwudziestą pozycję.