Konkurs z nagrodami na Dyktanda.pl!

13 października 2021 |
Joanna Jasińska
Powiększ zdjęcie

Serwis Dyktanda.pl zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań!

Zmagania uczestników będą opierały się na objaśnieniu zagadnień z języka obcego. Organizator oczekuje, że prace konkursowe pisane będą po polsku, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób, które dopiero uczą się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać po angielsku.

Wśród tematów wypracowań znajdują się proste i trudne wyrazy, popularne zwroty oraz czasy i inne elementy gramatyki.

Uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opracować, ale również nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką lokatę w rankingu. Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Dodatkowo przewidziano nagrody gwarantowane za zgromadzenie określonej liczby punktów. Konkurs właśnie się rozpoczął i potrwa do 5 grudnia 2021 roku.

Udział może wziąć każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy umożliwiają udział osobom na różnych poziomach zaawansowania. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych. Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie:

https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan

Udział w konkursie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Informację zamieszczono na prośbę Zespołu Dyktanda.pl

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF