Kolarskie Sokoły na podium w Lubiczu

15 października 2021 |
UKS "Sokół" Wielkie Rychnowo
Powiększ zdjęcie

Na zakończenie udanego sezonu szosowego w minioną niedzielę zawodnicy UKS "Sokół" Wielkie Rychnowo wystartowali w XIII Integracyjnym Kryterium Asów rozegranym w Lubiczu Górnym.

Bardzo dobrze spisały się nasze żakinie: Jagoda Dębińska wywalczyła 2. miejsce, tuż za podium finiszowała Amelia Falkowska, 8. była Amelia Mańska, a na 10. miejscu swój start zakończyła Wiktoria Mańska (wszystkie SP Wielkie Rychnowo).

Nasi żacy wywalczyli następujące miejsca: Dawid Lewandowski (SP Pluskowęsy) był 10., Wojciech Matuszkiewicz (SP Wielka Łąka) 11., a 15. miejsce wywalczył Remigiusz Śliwka (SP Wielkie Rychnowo).

Wśród młodziczek 6. miejsce wywalczyła Wiktoria Nowakowska, a tuż za nią finiszowała Martyna Lewandowska (obie SP Wielkie Rychnowo).

Wiele emocji dostarczył nam wyścig kat. młodzik gdzie Konrad Ostrowski wywalczył 3. miejsce, 7. finiszował Michał Dąbrowski, a Franciszek Błaszkiewicz i Mateusz Borzejewicz (wszyscy SP Wielkie Rychnowo) zajęli odpowiednio 14. i 17. pozycję.

Wielkie brawa dla całego zespołu za walkę.