Punkt informacyjno-konsultacyjny „Czyste Powietrze” informuje

31 grudnia 2021 |
Edyta Jasińska
Powiększ zdjęcie

Punkt informacyjno-konsultacyjny do obsługi mieszkańców na potrzeby programu „Czyste Powietrze".
Zmiana godzin pracy w miesiącu styczniu 2022 roku

W Urzędzie Miejskim w Kowalewie Pomorskim funkcjonuje Punkt informacyjno-konsultacyjny na potrzeby programu „Czyste Powietrze” dla wszystkich właścicieli domów jednorodzinnych z gminy Kowalewo Pomorskie  zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania.

  Przeszkoleni pracownicy urzędu udzielają wszelkich niezbędnych informacji na temat programu, zasad ubiegania się o dofinansowanie czy wymaganych dokumentów. Pomogą również w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie i jego rejestracji na platformie elektronicznej, a także w późniejszym wypełnieniu wniosku o płatność.

Szczegółowy opis programu znajduje się na stronie https://czystepowietrze.gov.pl/

Punkt funkcjonuje w Urzędzie Miejskim  w Kowalewie Pomorskim ul. Konopnickiej 13, 87-410 Kowalewo Pomorskie -   w biurze nr 21 ( referat Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Ewidencji Gospodarczej) codziennie w godzinach od 10.00 do 12.00.

W miesiącu styczniu  2022 roku  z uwagi na dzień ustawowo wolny od pracy ( 6 stycznia)  Punkt będzie funkcjonował w następujących dniach i godzinach:

  1. W dniu 5 stycznia w godz.  od 08.00 do 12.00
  2. W pozostałych dniach  w godz. od 10.00 do 12.00

Zainteresowani mieszkańcy mogą skorzystać również z porad w Punkcie w innych  godzinach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Kontakt telefoniczny – 56-4756521


  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF