Kolarskie Sokoły w pierwszej dziesiątce

3 czerwca 2022 |
UKS "Sokół" Wielkie Rychnowo
Powiększ zdjęcie

28 maja br. zawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo ze zmiennym szczęściem walczyli w Kuczwałach, gdzie rozegrano V wyścig o Puchar Wójta Gminy Chełmża.

Brawa dla naszych żakiń: Nikoli Nowakowskiej, która wywalczyła 4 miejsce, tuż za nią finiszowała Wiktoria Ćwiklińska, 9 była Wiktoria Mańska, a Amelia Mańska wywalczyła 10 pozycję.

Z dobrej strony zaprezentował się stawiający pierwsze kroki w kolarskim peletonie Ksawery Zieliński, który w kategorii żak wywalczył 12 miejsce.

Nasze młodziczki: Dominika Lewandowska, Jagoda Dębińska i Amelia Falkowska zajęły odpowiednio 7, 9 i 17 pozycję.

W najstarszej kategorii wiekowej tj. młodzik Konrad Ostrowski wywalczył 9 miejsce.

Dla Remigiusza Śliwki, Wojciecha Matuszkiewicza, Dawida Lewandowskiego i Oskara Katlewskiego start nie był najszczęśliwszy, ale cenne doświadczenie zdobyte.

Wielkie brawa dla wszystkich za walkę na trasie!!!

Zadanie dofinansowane przez Gminę Kowalewo Pomorskie w ramach dotacji przyznanej