Konrad Ostrowski II Wicemistrzem Mistrzostw Makroregionu na czas

15 czerwca 2022 |
UKS Sokół Wielkie Rychnowo
Powiększ zdjęcie

W minioną sobotę zawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo z powodzeniem wystartowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w jeździe na czas, które odbyły się w Młyńcu gm. Lubicz.

Doskonale w kategorii młodzik spisał się Konrad Ostrowski, który wywalczył brązowy medal i Tytuł II Międzywojewódzkiego Mistrza Młodzików w jeździe indywidualnej na czas.

Wielkie brawa dla Jagody Dębińskiej, której do medalu zabrakło około 1,5 sekundy, ostatecznie z czasem 08.43,26 wywalczyła 4 miejsce w kategorii młodziczka.

Pozostałe Sokoły również stanęły na wysokości zadania, zdobywając wysokie lokaty i jednocześnie cenne punkty do współzawodnictwa dzieci i młodzieży, i tak: w kategorii młodziczka: Dominika Lewandowska wywalczyła 7 miejsce, Amelia Falkowska była 18, Mateusz Borzejewicz „wykręcił” 18 czas zawodów, a 23 był Wojciech Matuszkiewicz, wśród 45 sklasyfikowanych młodzików.

Z powodzeniem debiut w jeździe indywidualnej zaliczyły nasze młodsze kategorie: wśród żaków Ksawery Zieliński wywalczył 21 miejsce, a nasze żakinie: Nikola Nowakowska, Wiktoria Ćwiklińska, Wiktoria Mańska i Amelia Mańska zajęły odpowiednio: 6,7, 10 i 11 lokatę.

Wielkie brawa dla całej drużyny za walkę!!!

Zadanie dofinansowane przez Gminę Kowalewo Pomorskie w ramach dotacji przyznanej