Nadszedł czas podsumowania i podziękowania

12 czerwca 2018 |
Karolina Kowalska
Powiększ zdjęcie

Do dzisiaj pamiętamy i zapewne na długo w naszych sercach pozostanie uroczystość 135-lecia jubileuszu OSP Kowalewo Pomorskie połączone z obchodami Św. Floriana, czyli Święta Strażaka. Obszerna informacja z tego wydarzenia znajduje się tutaj.

http://www.kowalewopomorskie.pl/art,308,135-urodziny-jednostki-osp-kowalewo-pomorskie-oraz-obchody-sw-floriana

W dniu 11 czerwca br. współorganizatorzy uroczystości spotkali się, aby podsumować uroczystość, zamknąć sprawy finansowe i podzielić się wrażeniami jakie do nich dotarły po obchodach jubileuszu. Samorząd i jednocześnie związek Miejsko- gminny OSP reprezentował Burmistrz prezes Andrzej Grabowski, zastępca burmistrza Ilona Rybicka i pracownicy Edyta Jasińska i Agnieszka Szewczyk. Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury reprezentowała zastępca dyrektora Ewa Dąbkowska, natomiast jednostkę OSP Kowalewo prezes Janusz Kalinowski, naczelnik Przemysław Rudewicz i sekretarz Łukasz Olszewski.

Obie strony podziękowały za współpracę przy organizacji jubileuszu. Burmistrz jak i sami strażacy mają nadzieje, że święto przybliżyło mieszkańcom jednostkę co zaowocuje nowymi druhami ochotnikami i wsparciem od mieszkańców.

Widocznym efektem jubileuszu jest nowa elewacja remizy wraz z jej dociepleniem.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF