Nabór członków Rady ZIT MOFT

30 sierpnia 2023 |
Małgorzata Dębińska
Powiększ zdjęcie

Ruszył nabór członków Rady Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Torunia. Ponieważ Gmina Kowalewo Pomorskie jest członkiem Stowarzyszenia swoje kandydatury do Rady mogą zgłaszać podmioty prowadzące działalność na terenie naszej gminy.

 Członkami Rady mogą zostać osoby reprezentujące:

  • partnerów gospodarczych i społecznych,
  • społeczeństwo obywatelskie,
  • inne podmioty istotne z punktu widzenia działań przewidzianych w Strategii oraz na które realizacja Strategii może oddziaływać.

Rada ZIT MOFT pełni funkcję konsultacyjno-opiniodawczą dla Stowarzyszenia, w szczególności w procesach związanych z opracowaniem, realizacją, monitorowaniem i ewaluacją Strategii. Uczestnictwo w Radzie ma charakter społeczny. Warunkiem przystąpienia do naboru jest przesłanie w terminie do dnia 6 września 2023 roku prawidłowo wypełnionego i podpisanego przez podmiot zgłaszający Formularza zgłoszeniowego, drogą mailową w wersji pdf na adres biuro@zit-torun.pl.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Stowarzyszenia pod numerem telefonu: 56 451 89 00 oraz adresem biuro@zit-torun.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru oraz niezbędne formularze znajdują się na stronie Stowarzyszenia pod adresem: http://zit-torun.pl/

Dodatkowo udostępniono załączniki:
Pełna treść ogłoszenia: http://zit-torun.pl/download-file.php?file_id=1
Zasady naboru: http://zit-torun.pl/download-file.php?file_id=2
Formularz w formacie docx: http://zit-torun.pl/download-file.php?file_id=3
Formularz w formacie pdf: http://zit-torun.pl/download-file.php?file_id=4

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF