Punkt „Czyste Powietrze” - zmiana godzin pracy - wrzesień

4 września 2023 |
Edyta Jasińska
Powiększ zdjęcie

Punkt Konsultacyjno-informacyjny do obsługi mieszkańców

na potrzeby programu "Czyste Powietrze".

Zmiana godzin pracy w miesiącu wrześniu 2023 roku

W Urzędzie Miejskim w Kowalewie Pomorskim funkcjonuje Punkt Konsultacyjno-informacyjny na potrzeby programu „Czyste Powietrze" dla wszystkich właścicieli domów jednorodzinnych z gminy Kowalewo Pomorskie zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania.

Przeszkoleni pracownicy urzędu udzielają wszelkich niezbędnych informacji na temat programu, zasad ubiegania się o dofinansowanie czy wymaganych dokumentów. Pomogą również w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie i jego rejestracji na platformie elektronicznej, a także w późniejszym wypełnieniu wniosku o płatność.

Szczegółowy opis programu znajduje się na stronie https://czystepowietrze.gov.pl/ Punkt funkcjonuje w Urzędzie Miejskim w Kowalewie Pomorskim ul. Konopnickiej 13, 87-410 Kowalewo Pomorskie - w biurze nr 21 (referat Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Ewidencji Gospodarczej) codziennie w godzinach od 10.00 do 12.00.

W miesiącu wrześniu 2023 roku Punkt będzie funkcjonował w następujących dniach i godzinach:

1. W dniach 1 i 4 września Punkt będzie nieczynny
2. W dniu 5 września w godz. od 08.00 do 14.00
3. W pozostałych dniach w godz. od 10.00 do 12.00

Zainteresowani mieszkańcy mogą skorzystać również z porad w Punkcie w innych godzinach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Kontakt telefoniczny – 56 4756521

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF