Fundusze europejskie na „zielone” projekty - skorzystaj ze wsparcia doradców!

22 września 2023 |
Izabela Wasilewska
Powiększ zdjęcie

Fundusze dla Klimatu – Sieć Doradców NGO to projekt realizowany przez Ogólnopolską Federację Organizacji Pozarządowych przy współpracy z Fundacją Sendzimira w ramach programu „Zielony Lider" ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

OFOP tworzy ogólnopolską sieć ponad 30 doradców i doradczyń w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich na projekty społeczne i inwestycyjne służące mitygacji i adaptacji do zmian klimatu. Ze wsparcia doradczego korzystać mogą lokalne organizacje pozarządowe, a także partnerstwa organizacji i samorządów

w gminach do 50 tys. mieszkańców w całej Polsce.
Doradcy Sieci NGO - Fundusze dla Klimatu wspierają nie tylko informując o dostępnych funduszach europejskich i konkretnych naborach w danych województwach poprzez organizowane spotkania informacyjne, ale także pomagają bezpośrednio przechodząc przez cały proces wsparcia doradczego. Dzięki wsparciu Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności wsparcie dla społeczności poniżej 50 tys. mieszkańców jest bezpłatne.

Szczegółowe informacje oraz kontakty do poszczególnych doradczyń i doradców znajdują się na stronie internetowej: www.ofop.eu/funduszedlaklimatu.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF