Działacze i seniorzy podsumowali sezon piłkarski

29 czerwca 2018 |
Karolina Kowalska
Powiększ zdjęcie

Tradycją jest już spotkanie piłkarzy z drużyny seniorskiej LKS Promień z Zarządem Klubu na zakończenie jak i na rozpoczęcie sezonu piłkarskiego. W spotkaniach tych uczestniczy również Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski jako przedstawiciel samorządu, głównego sponsora klubu sportowego.

W dniu 28 czerwca podsumowano piłkarski sezon jesienno-wiosenny 2017/2018. Zgodnie z zapowiedzią trenera Dariusza Rozwadowskiego na spotkanie przyszli tylko zawodnicy deklarujący chęć gry w sezonie 2018/2019. Obecnie jest 20 chętnych.

Po 30 meczach zakończyliśmy rozgrywki na 9 pozycji w tabeli w klasie V. Podsumowując sezon wszyscy uczestnicy spotkania, czyli burmistrz miasta, prezes klubu Stanisław Krauzewicz i członkowie zarządu, trenerzy, oraz  piłkarze wyciągnęli kilka wniosków. Przede wszystkim zawsze mogło być lepiej, szczególnie, że runda jesienne przyniosła satysfakcjonującą i zadawalającą pozycję. Niestety później już było tylko gorzej, a maj- czerwiec powinny być wymazane z pamięci kibica.

W trzech meczach przegraliśmy na własne życzenie. Nasz przeciwnik często grał juniorami, a mimo tego wygrywał. Jeśli w meczu tracimy 8 goli należy szybko wyciągać konsekwencje i dążyć do poprawy. Jesteśmy winni kibicom zapewnienie emocji na boisku i pokazanie ducha walki. W wielu spotkaniach tego nie było- podkreślał na spotkaniu Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski. – w rundzie jesiennej startujemy z dobrej pozycji. Do naszej grupy doszło 4 poważnych rywali, którzy na pewno nie odpuszczą. Naszym głównym zamierzeniem na kolejny sezon jest utrzymanie się w grupie. Nie planujemy awansu, ale nie odpuszczamy walki o dobrą lokatę i uznanie kibiców. Pomimo, że mamy w drużynie kilka osób spoza gminy to wszyscy grając jesteśmy Kowalewiakami.

Za kilka dni drużyna rozpocznie kolejny sezon treningowy. Ma miesiąc, aby przygotować się do kolejnego sezonu piłkarskiego. Życzymy zawodnikom i trenerowi Dariuszowi Rozwadowskiemu wielu sukcesów i satysfakcji z własnych osiągnięć.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF