Gminne Igrzyska Szkół

29 czerwca 2018 |
Organizatorzy
Powiększ zdjęcie

W dniu 20 czerwca 2018 roku, w promieniach słońca, na boisku Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim odbyły się IV Gminne Igrzyska Szkół Podstawowych. Zmagania sportowców poprzedził krótki program artystyczny wykonany przez uczniów ze szkół organizujących igrzyska. Kolejno występowały grupy taneczne z Wielkiej Łąki, Wielkiego Rychnowa i Pluskowęs.

Programy artystyczne oprócz treści i symboli nawiązujących do igrzysk starożytnych, zaznaczyły też wyraziście setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Oficjalnego otwarcia igrzysk dokonał pan Burmistrz Andrzej Grabowski i młodzi sportowcy ruszyli do swoich konkurencji.

WYNIKI:

Konkurencja sportowa

Kategorie wiekowe

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Bieg na 60m.

2006-2007 dz.

1

Rygielska Julia

Wielkie Rychnowo

2

Chmielewicz Oliwia

Kowalewo Pomorskie

3

Górna Olga

Kowalewo Pomorskie

2006-2007 ch.

1

Kubiak Cezary

Kowalewo Pomorskie

2

Boniecki Szymon

Wielkie Rychnowo

3

Witkowski Mateusz

Kowalewo Pomorskie

2004-2005 dz.

1

Jasińska Patrycja

Wielka Łąka

2

Gutowska Zuzanna

Kowalewo Pomorskie

3

Długozima Weronika

Kowalewo Pomorskie

2004-2005 ch. 

1

Górski Dawid

Kowalewo Pomorskie

2

Kuźniar Kacper

Wielka Łąka

3

Stachowski Kacper

Wielkie Rychnowo

Bieg 600m.

2006-2007 dz.

1

Mikołajczyk Martyna

Wielka Łąka

2

Okurowska Martyna

Wielka Łąka

3

Fordońska Alicja

Kowalewo Pomorskie

Bieg 800m.

2006-2007 ch.

1

Lipiński Aleksander

Wielka Łąka

2

Jędrak Rafał

Kowalewo Pomorskie

3

Kowalski Wojciech

Wielkie Rychnowo

Bieg 800m.

2004-2005 dz.

1

Kowalska Agata

Wielkie Rychnowo

2

Branicka Dominika

Pluskowęsy

3

Daszkowska Amelia

Pluskowęsy

Bieg 1000m.

2004-2005 ch.

1

Lewandowski Michał

Pluskowęsy

2

Sekulski Seweryn

Pluskowęsy

3

Górny Szymon

Kowalewo Pomorskie

Skok w dal

2006-2007 dz.

1

Rygielska Julia

Wielkie Rychnowo

2

Fordońska Alicja

Kowalewo Pomorskie

3

Klugier Dominika

Wielkie Rychnowo

2006-2007 ch.

1

Falkowski Tobiasz

Kowalewo Pomorskie

2

Kowalski Wojciech

Wielkie Rychnowo

Witkowski Mateusz

Kowalewo Pomorskie

3

Ostrowski Konrad

Wielkie Rychnowo

2004-2005 dz.

1

Branicka Dominika

Pluskowęsy

2

Kamińska Patrycja

Wielkie Rychnowo

Długozima Weronika

Kowalewo Pomorskie

3

Kordas Maja

Kowalewo Pomorskie

2004-2005 ch. 

1

Kwiatkowski Dawid

Pluskowęsy

2

Górny Szymon

Kowalewo Pomorskie

3

Sekulski Seweryn

Pluskowęsy

Rzut piłeczką palantową

2006-2007 dz.

1

Kolasa Julia

Wielka Łąka

2

Górna Olga

Kowalewo Pomorskie

3

Żuławska Amelia

Kowalewo Pomorskie

2006-2007 ch.

1

Karolińczak Łukasz

Kowalewo Pomorskie

2

Kubiak Cezary

Kowalewo Pomorskie

3

Śliwka Jonasz

Wielkie Rychnowo

2004-2005 dz.

1

Jasińska Patrycja

Wielka Łąka

2

Waćkowska Lidia

Kowalewo Pomorskie

3

Cyrklaf Laura

Kowalewo Pomorskie

2004-2005 ch. 

1

Dembiński Sebastian

Wielkie Rychnowo

2

Piskorski Jakub

Kowalewo Pomorskie

3

Mikołajczyk Jakub

Wielka Łąka

Rzut piłką lekarską 2 kg

2006-2007 dz.

1

Chruściel Dominika

Kowalewo Pomorskie

2

Burczyńska Klaudia

Wielkie Rychnowo

3

Czapla Wiktoria

Wielkie Rychnowo

2006-2007 ch.

1

Górny Mateusz

Kowalewo Pomorskie

2

Błaszkiewicz Kacper

Kowalewo Pomorskie

3

Dąbrowski Damian

Wielkie Rychnowo

Lisewski Witold

Wielka Łąka

2004-2005 dz.

1

Iwańska Wiktoria

Kowalewo Pomorskie

2

Splitt Karolina

Wielkie Rychnowo

3

Stankiewicz Martyna

Kowalewo Pomorskie

2004-2005 ch. 

1

Stachowski Kacper

Wielkie Rychnowo

2

Chojnacki Szymon

Kowalewo Pomorskie

3

Osmański Arkadiusz

Pluskowęsy

Skok wzwyż

2004-2005 dz

1

Kowalska Agata

Wielkie Rychnowo

Bukowska Oliwia

Kowalewo Pomorskie

Krupińska Julia

Kowalewo Pomorskie

2004-2005  ch. 

1

Kołodziejczyk Maciej

Kowalewo Pomorskie

2

Lewandowski Michał

Pluskowęsy

3

Kuźniar Kacper

Wielka Łąka

Wardeński Szymon

Kowalewo Pomorskie

Jazda indywidualna rowerem MTB na czas 400m.,

 

2006-2007 dz

1

Kolasa Julia

Wielka Łąka

2

Krużycka Amelia

Pluskowęsy

3

Lewandowska Martyna

Wielkie Rychnowo

2006-2007 ch.

1

Maciąg Mikołaj

Kowalewo Pomorskie

2

Górny Mateusz

Kowalewo Pomorskie

3

Kowalski Wojciech

Wielkie Rychnowo

sztafeta 4x100m.

1. dziewczęta

1

Pluskowęsy

2

Wielkie Rychnowo

3

Kowalewo Pomorskie

2. chłopcy

1

Pluskowęsy

2

Wielkie Rychnowo

3

Kowalewo Pomorskie

Sztafeta „pokoleń”

 

dziewczynki

1

Kowalewo Pomorskie

2

Wielka Łąka

3

Wielkie Rychnowo

chłopcy

1

Kowalewo Pomorskie

2

Wielkie Rychnowo

3

Wielka Łąka

 

Ogólna klasyfikacja szkół:

  1. Kowalewo Pomorskie – 392 pkt.
  2. Wielkie Rychnowo – 232 pkt.
  3. Wielka Łąka - 134 pkt.
  4. Pluskowęsy -  124 pkt.

Organizatorzy dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i sprawny przebieg GIS: p. Marzenie Rachubińskiej i pracownikom CSiR;  p. Robertowi Bejger Gminnemu Organizatorowi Sportu, i wszystkim sędziom z Publicznego Gimnazjum; p. Renacie Falucie – Kaszubowskiej Dyrektorowi Publicznego Gimnazjum, p. Jolancie Tarkowskiej za udzielanie pomocy medycznej; pracownikom MGOK za sprawne nagłośnienie imprezy; wszystkim nauczycielom i Radom Rodziców z Pluskowęs, Wielkiej Łąki i Wielkiego Rychnowa.

Nade wszystko dziękujemy sponsorom imprezy:

Burmistrzowi Miasta Kowalewo Pomorskie p. Andrzejowi Grabowskiemu oraz p. Joannie Malinowskiej z firmy GRA-MAR.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF