Udany początek wakacji kolarskich Sokołów

3 lipca 2018 |
UKS "Sokół" Wielkie Rychnowo
Powiększ zdjęcie

W miniony weekend zawodnicy UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo  wystartowali w dwóch wyścigach w ramach kolarskiej Ligi UKS województwa kujawsko – pomorskiego  w sezonie 2018.

30.06.2018r. na ulicach Rypina rozegrano III Kryterium Uliczne.  Kolarze w zależności od kategorii wiekowej rywalizowali na 2 km rundzie.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi żacy:  Aleksander Lipiński zajął czwarte miejsce, Jonasz Śliwka był dziewiątyKarol Pruski swoje zmagania skończył na dwudziestej ósmej pozycji. Tymoteusz Śliwka wywalczył trzynaste miejsce w kategorii młodzik, a młodziczki Katarzyna Kurzyńska i Weronika Rysiewska zajęli odpowiednio czternastą i siedemnastą pozycję .

W niedzielę młodzi kolarze z Gminy Kowalewo Pomorskie z dobrej strony pokazali się w wyścigu ze startu wspólnego rozgrywanym w Rogóźnie. Poza 9% podjazdem zawodnikom przyszło zmierzyć się z deszczem i wiatrem. W kategorii żak Aleksander Lipiński wywalczył piąte miejsce, dwa oczka za nim finiszował Jonasz Śliwka, a Karol Pruski zameldował się na mecie na dwudziestej drugiej pozycji.  Tymoteusz Śliwka wywalczył dziesiąte miejsce w kategorii młodzik. Katarzyna Kurzyńska była dwunasta, a Weronika Rysiewska trzynasta wśród młodziczek.