Zmiany na stanowiskach trenerów

3 sierpnia 2018 |
Karolina Kowalska
Powiększ zdjęcie

W trakcie posiedzenia Zarządu LKS Promień z udziałem Burmistrza Miasta w dniu 2 sierpnia br. omówiono rozpoczynający się sezon piłkarski.
Na stanowisku trenera piłkarzy seniorów nastąpiła zmiana. Z powodów osobistych pierwszy trener Dariusz Rozwadowski złożył rezygnację.

Funkcję tę objął dotychczasowy drugi trener Bartosz Jagielski. Ustępujący trener zapewniał, że będzie wspierał trenera Jagielskiego, który posiada duże doświadczenie jako piłkarz i trener.

Życzę nowemu trenerowi osiągnięcia wyznaczonych sobie i drużynie celów oraz stworzenia wspólnie z piłkarzami rodzinnej atmosfery w drużynie- podkreśla Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski- Jednocześnie bardzo dziękuję Dariuszowi Rozwadowskiemu za miniony sezon i zrealizowanie postawionych przed nim założeń.    

W czasie dyskusji członkowie zarządu jak i trenerzy poruszyli problem braku chętnych do gry zawodników. Nadal podkreślano chęć stworzenia drużyna na bazie naszych mieszkańców ze wsparciem zawodników z zewnątrz.   

Przed seniorami jeszcze sparing 4 sierpnia, a później rusza runda jesienna. Pierwszym meczem jest poważne starcie z beniaminkiem grupy Zawiszą Bydgoszcz w dniu 11 sierpnia. Dla Zarządu klubu jak i służb mundurowych będzie to prawdziwy sprawdzian. Spotkaniom z Zawiszą zawsze towarzyszą rozemocjonowani kibice, którzy już nawołują się za pośrednictwem strony internetowej klubu do skorzystania z podstawionych autokarów i najazdu na Kowalewo.

W ligach juniorskich także nastąpiły przetasowania. Juniorów młodszych poprowadzi trener Dariusz Rozwadowski zaś trampkarzy trener Dawid Marski. Liga juniorska rusza od września. Młodzi piłkarze mają jeszcze wakacje, ale już za kilka dni wznawiają treningi.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF