Zbliżają się Dożynki Gminno-Parafialne

8 sierpnia 2018 |
Renata Siwiec
Powiększ zdjęcie

W związku ze zbliżającymi się Dożynkami Gminno-Parafialnymi, które w tym roku odbędą się w miejscowości Pluskowęsy w dniu 19 sierpnia, zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców, a przede wszystkim do właścicieli nieruchomości, ich zarządców i użytkowników oraz do administratorów budynków i kierowników zakładów pracy, aby zwrócili szczególną uwagę na wygląd posesji, za które są odpowiedzialni.

Dożynki to każdego roku najważniejsze święto w naszej gminie. Przygotowując się do tej uroczystości chcielibyśmy, aby wszystkie nieruchomości wyglądały estetycznie.

Mając więc na uwadze korzystny wizerunek gminy, już teraz zacznijmy prace porządkowo-pielęgnacyjne w obrębie własnego otoczenia. Co więcej, dbałość o estetykę swoich posesji powinna stać się całoroczną praktyką i obyczajem mieszkańców, gdyż dopiero wtedy przyniesie oczekiwane efekty.

Wspólnie zadbajmy więc o to, aby wypracowane na terenie naszej gminy standardy w zakresie utrzymania czystości i porządku oraz konserwacji zieleni pozostały zachowane i starajmy się, by gmina Kowalewo Pomorskie była postrzegana jako czysta i zadbana.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF