Runda jesienna już się rozpoczyna

9 sierpnia 2018 |
Karolina Kowalska
Powiększ zdjęcie

Piłkarze seniorzy LKS Promień Kowalewo Pomorskie już trenują przed sezonem gry w V lidze. W dniu 7 sierpnia br. z zawodnikami i trenerem Bartoszem Jagielskim spotkał się Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski oraz zarząd klubu sportowego w osobach: wice prezes Marcin Jagielski, członek Jolanta Jakubiak i sekretarz Dariusz Rozwadowski.

Tradycyjne spotkanie przed rozpoczęciem rundy jesiennej miało na celu wymianę uwag, wskazówek i oczekiwań wszystkich stron. Trener Jagielski poinformował, że obecnie 18 zawodników wyraziło chęć grania w drużynie. Chciałby stworzyć stabilną drużynę, która wykaże ducha walki na boisku.

Za nami trudny sezon, szczególnie runda wiosenna. Z powodów osobistych rezygnacje z funkcji trenera złożył Dariusz Rozwadowski. Funkcje te na kilka godzin przed pierwszym meczem objął Bartosz Jagielski. Ma on mało czasu na poznanie zawodników. Jako przedstawiciel samorządu zapewniłem piłkarzom wspaniałą bazę sportową, trenera, kierownika drużyny, stroje oraz pokrycie kosztów związanych z wyjazdami i rozgrywkami. Mając zapewniony komfort zawodnicy mogą całym sercem poświęcić się grze na boisku. Najważniejsze jest wykazanie chęci do gry i do wygrywania. Jednak należy pamiętać, że sukcesów nie będzie bez systematycznych treningów, odpowiedniej diety i zdrowego trybu życia. Należy umiejętnie wypośrodkować pasję do piłki, życie rodzinne i zawodowe. Pamiętać, że drużyna to druga rodzina. Trudno jest znaleźć złoty środek, ale nie jest to niemożliwe. Kibice pokładają w was nadzieję na dobrą rozrywkę i na niezapomniane emocje. Mają prawa stawiać wymagania, gdyż działalność klubu jest finansowana z ich podatków. - poinformował na spotkaniu Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.

Pomimo, że treningi trwają od miesiąca, a za drużyną już kilka sparingów to pierwsze spotkania wywołują pewne obawy piłkarzy jak i działaczy. Na dobry początek gościć będziemy u siebie beniaminka awansującego z A klasy Zawiszę Bydgoszcz (11.08) oraz spadkowicza z IV ligi Sokoła Radomin (19.08.-niedziela). Zachęcamy do kibicowania.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF