Sokoły wysoko w Ciechocinku i Raciążku

9 sierpnia 2018 |
UKS "Sokół" Wielkie Rychnowo
Powiększ zdjęcie

Zawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo w miniony weekend wystartowali w X Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim po Nizinie Ciechocińskiej, składającym się z dwóch etapów tj. kryterium ulicznego i startu wspólnego.

Pierwszego dnia na ulicach Ciechocinka rozegrano kryterium uliczne. Młodym kolarzom przyszło się zmierzyć nie tylko z trudną technicznie rundą, ale i temperaturą powietrza przekraczającą 32 stopnie Celsjusza.

W tak trudnych warunkach dobrze spisali się „biało – niebiescy”: w kategorii żak siódme miejsce wywalczył Aleksander Lipiński (SP Wielka Łąka)Weronika Rysiewska (SP Wielkie Rychnowo) zajęła piąte miejsce, a Katarzyna Kurzyńska (SP Pluskowęsy) była szósta wśród młodziczek.  

Drugiego dnia w Raciążku rozegrano wyścig ze startu wspólnego.  Trasa wyścigu liczyła 25 km., kończyła się blisko kilometrowym podjazdem i finiszem po kostce brukowej.  

Bardzo dobrze w kategorii żak spisał się Aleksander Lipiński, który na mecie zameldował się na czwartej pozycji.  Do udanych swój start zaliczą nasze młodziczki: Katarzyna Kurzyńska wywalczyła czwarte miejsce, a tuż za nią finiszowała Weronika Rysiewska.

W klasyfikacji generalnej Katarzyna Kurzyńska w kategorii młodziczka wywalczyła trzecie miejsce.  Weronika Rysiewska i Aleksander Lipiński ostatecznie wywalczyli czwarte miejsca w swoich kategoriach.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF