Obie strony zadowolone ze stażu

31 października 2018 |
Karolina Kowalska
Powiększ zdjęcie

W ramach projektu „Aktywni i Samodzielni” w urzędzie miejskim staż odbywała p. Magdalena Bąk, uczestniczka Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kowalewie Pomorskim. Dobiegł końca I etap stażu. Dzięki współpracy samorządu i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci pani Magdalena miała możliwość zdobycia doświadczenia jako pomocnik ds. recyklingu.

Wspólnie ze wskazanym przez tut. Urząd przedstawicielem p. Sylwią Foksińska dbała o porządek w urzędzie, na pływalni lub Centrum. Projekt dofinansowany ze środków ZIT ma na celu aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych.

Szybko minęło pół roku i w dniu 30 października pani Magdalena oraz pani Sylwia podziękowały Burmistrzowi Miasta Andrzejowi Grabowskiemu i kadrowej urzędu Monice Piróg za współpracę i chęć pomocy w trudnej, życiowej sytuacji. Już wkrótce ruszy II etap projektu, z kolejną przedstawicielką WTZ Kowalewo Pom.

Bardzo dziękuję za nienaganne wypełnianie powierzonych obowiązków, punktualność, rzetelność i odpowiedzialność. Życzę znalezienia pracy i spełnienia- podkreślał Burmistrz Miasta żegnając stażystkę.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF