WYBORY DELEGATA DO SEJMIKU NGO WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO

8 listopada 2018 |
Katarzyna Szczutowska
Powiększ zdjęcie

W związku z upływem czteroletniej kadencji Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko – Pomorskiego i wyborem członków kolejnej kadencji uprzejmie informuję, że w dniu 16 listopada 2018 r. o godz. 11.00 w Sali Biura Rady (pok. S5) w Starostwie Powiatowym w Golubiu – Dobrzyniu odbędzie się spotkanie, na które zaproszenie mają również przedstawiciele organizacji pozarządowych.

Przedmiotem w/wym. spotkania będzie dokonanie wyboru jednego delegata oraz jednego stałego zastępcy, którzy będą reprezentować Powiat Golubsko – Dobrzyński w Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

W przypadku zainteresowania udziałem przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie gminy Kowalewo Pomorskie w w/wym. spotkaniu proszę o zgłaszanie się do Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pomorskim, Plac Wolności 1, pok. nr 1 w terminie do dnia 13 listopada do godz. 9.00.

Jednocześnie informuję, że praca w Sejmiku ma charakter społeczny. Od członków oczekuje się dużego zaangażowania w sprawy społeczne, możliwość dostępu do poczty elektronicznej, ogólnej wiedzy dotyczącej funkcjonowania trzeciego sektora w Polsce i regionie oraz umiejętność wyjścia poza interesy własnej organizacji.

W załączeniu regulamin Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko – Pomorskiego oraz Regulamin wyboru członków Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF