Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Kowalewo Pomorskie Orlik 2012 Wielka Łąka Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 30.03.2017
Z ostatniej chwili arrow Organizacje pozarządowe

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Organizacje pozarządowe
Jubileuszowy - Jarmark Gniewkowski Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
10.03.2017

kiermasz_wielkanoc_00_10_03_17.jpgW Niedzielę Palmową - 9 kwietnia 2017 roku na Rynku w Gniewkowie odbędzie się już trzydziesty - jubileuszowy - Jarmark Gniewkowski. Dzień ten zapoczątkuje Wielki Tydzień poprzedzający Święta Wielkiej Nocy, które są najradośniejszym i najważniejszym świętem w katolickim roku liturgicznym.

Zobacz cały artykuł…
 
Ogólnopolski konkurs pn. Inicjatywy społeczne Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
10.02.2017

Poniżej zamieszczamy zaproszenie do udziału w konkursie pn. „Inicjatywy społeczne": 

Konkurs „Inicjatywy Społeczne"

Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza organizacje pozarządowe (NGO) oraz osoby fizyczne z całej Polski do wzięcia udziału w konkursie pn. „Inicjatywy społeczne". Ideą i głównym celem konkursu jest zachęcenie do realizowania działań oraz inicjatyw wspierających lokalne społeczności.

Organizujesz warsztaty dla dzieci? Twoja organizacja pomaga seniorom? Promujesz sport i zdrowie? Wspierasz działania na rzecz historii, kultury i patriotyzmu? Organizujesz inne ciekawe i wartościowe inicjatywy? Zapraszamy do zgłoszenia się do konkursu.

Inicjatywy zakwalifikowane do konkursu zostaną opublikowane na stronie www.program-pit.org.pl. Każdy z uczestników otrzyma swoją podstronę ze zdjęciami oraz opisem realizowanych działań. Najlepsze inicjatywy zostaną wyłonione w plebiscycie internetowym, który potrwa do 30 kwietnia 2017.

W konkursie mogą brać udział organizacje pozarządowe (NGO) oraz osoby fizyczne z całej Polski. Pula nagród przeznaczona dla zwycięzców to aż 3 tyś zł. Szczegółowe informacje oraz warunki udziału znajdują się w regulaminie konkursu zamieszczonym na stronie internetowej www.program-pit.org.pl, w zakładce konkurs.

Wszelkich informacji udziela Maciej Miklas, tel. 537 033 097, e-mail miklas@crl.org.pl.

 
IX edycja konkursu Polska wieś  dziedzictwo i przyszłość Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
06.02.2017
polskawieslogo_05_02_17_.jpgFundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła IX edycję konkursu „Polska wieś - dziedzictwo i przyszłość". Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO.

Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

Zobacz cały artykuł…
 
Konsultacje społeczne w zakresie projektu uchwały... Drukuj
Wpisał: Anna Panak   
16.12.2016

Zarządzenie Nr 113/2016 w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych w zakresie projektu uchwały w sprawie trybu udzielania i rozliczania dotacji dla publicznych i niepublicznych przedszkoli, publicznych szkół podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego prowadzonych przez osoby prawne i fizyczne na terenie Gminy Kowalewo Pomorskie oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości ich pobrania i wykorzystywania

 
BEZPŁATNE WSPARCIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
01.12.2016
W imieniu OWES TŁOK zapraszamy do zapoznania się z ofertą bezpłatnego wsparcia dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów ekonomii społecznej.

Oferujemy m.in. bezpłatne:

  • doradztwo odnośnie funkcjonowania organizacji (np. statuty, rejestrowanie nowych organizacji, kwestie związane z KRS),
  • doradztwo specjalistyczne - prawne, księgowe, promowanie się organizacji,
  • szkolenia,
  • dofinansowanie stanowisk pracy w organizacjach pozarządowych i podmiotach ekonomii społecznej.
Zobacz cały artykuł…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 129
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!