Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 23.11.2017
Z ostatniej chwili arrow Organizacje pozarządowe

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Organizacje pozarządowe
SZKOLENIE  PRZYGOTOWYWANIE SPRAWOZDANIA Z REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
21.11.2017

Przygotowanie sprawozdania z realizacji zadania publicznego - rozliczenie projektu w części merytorycznej i finansowej - kolejne z cyklu szkoleń realizowanych na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego.

Toruńskie Stowarzyszenie Aktywności Społecznej (TSAS) - zaprasza przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego na szkolenie doskonalące sposoby monitorowania i ewaluacji zadań publicznych niezbędne do przygotowania i wypełnienia sprawozdania w generatorze, które odbędzie się 29 listopada 2017 r. w Toruniu.

Zobacz cały artykuł…
 
I Kongres Inicjatyw Pozarządowych Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
07.11.2017
kongres_pozarzadowych_07111700.jpg
Zobacz cały artykuł…
 
Oferty szkoleniowe dwumiesięcznika Pieniądze Są dla Szkoły" Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
13.10.2017

Wydawca dwumiesięcznika „Pieniądze Są dla Szkoły" zaprasza na wyjątkowe warsztaty z ekspertami pozyskującymi środki dla placówek oświatowych i NGO.

Potrzebujesz funduszy na projekt edukacyjny lub doposażenie placówki? Szukasz pieniędzy, aby wysłać swoich nauczycieli na zagraniczne kursy metodyczne, językowe lub praktyki? A może planujesz nawiązać współpracę ze szkołą za granicą i zorganizować „wymianę" uczniów? Weź udział w szkoleniach i zdobądź środki na wszystkie potrzeby.

Zobacz cały artykuł…
 
MOBILNE PUNKTY INFORMACYJNE O FUNDUSZACH EUROPEJSKICH Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
13.10.2017

mobpunkty00131017.jpgUprzejmie informujemy, iż

specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości uzyskania wsparcia w ramach Funduszy Europejskich prowadzone w formie Mobilnych Punktów Informacyjnych.

Zobacz cały artykuł…
 
Uwaga! Ruszył dodatkowy nabór do programu dotacyjnego Niepodległa 2017 Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
10.10.2017

Samorządowe instytucje kultury oraz organizacje pozarządowe do północy 15 października mogą składać wnioski o wsparcie finansowe w ramach programu dotacyjnego „Niepodległa".

W 2017 roku można uzyskać dofinansowanie na działania kulturalne, artystyczne oraz popularyzatorskie, takie jak: festiwale, koncerty, happeningi, spektakle, wystawy, konkursy, przeglądy, tworzenie ścieżek edukacyjnych i gier, wykłady, lekcje oraz spacery tematyczne, kampanie społeczne i edukacyjne oraz wiele innych.

Zobacz cały artykuł…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 139
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!