Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Strzelnica w Kiełpinach

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Strzelnica w Kiełpinach
Zawody sołeckie w strzelaniu. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
28.09.2015

zawody_strzeleckie_28_09_15_000.jpgW dniu 27 września br. pasjonaci broni uczestniczyli w XIX Zawodach Strzeleckich na strzelnicy im. Waldemara Balcerka w Kielpinach. Tradycyjnie w imieniu uczestników Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski złożył wiązankę kwiatów na grobie śp. Waldemara Balcerka, który jako naczelnik tej gminy wybudował strzelnice i zaszczepił w wielu pasję strzelania. Organizatorami tej cieszącej się olbrzymią popularnością imprezy jest Burmistrz Miasta, sołectwo Kiełpiny oraz Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury. Nad bezpieczeństwem zawodników jak i kibiców czuwała firma Sfora Extreme.

Zobacz cały artykuł…
 
Nie tylko pomagają, ale również dobrze strzelają Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
23.06.2015

St20.jpgrażacy ochotnicy z gminy Kowalewo Pomorskie udowodnili, że nie tylko znają się na gaszeniu pożarów, rozcinaniu samochodów po wypadku czy na ściąganiu kotów z drzew. W dniu 21 czerwca br. na I Gminnych Zawodach Strażaków w strzelaniu druhowie sprawdzali swoją celność. Nad prawidłowością zawodów, a przede wszystkim nad bezpieczeństwem uczestników czuwała firma Sfora Extrim. Na dwanaście jednostek w gminie Kowalewo aż 11 wystawiło pięcioosobowe drużyny. Tylko jedna (OSP Lipienica) miała w swoim składzie druhenkę (Magdalena Błach). Główny organizator prezes Miejsko- Gminny OSP burmistrz Andrzej Grabowski zachęcał do organizacji zawodów we własnych jednostkach. Obiekt służy wszystkim, wystarczy tylko zadbać o instruktora.

Zobacz cały artykuł…
 
Zgłoś się na organizatora zawodów strzeleckich. Drukuj
Wpisał: Jolanta Jakubiak   
20.03.2015

Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim poszukuje kandydatów - organizatorów zajęć, zawodów sportowych i rekreacyjnych ze strzelectwa sportowego realizowanych na strzelnicy w Kiełpinach.

Zadaniem kandydata będzie prowadzenie zawodów sportowych i rekreacyjnych dla miłośników tej formy spędzania wolnego czasu, jak i tych, którzy poszukują innych form wypoczynku.

Zobacz cały artykuł…
 
Strzelnica w Kiełpinach rozbrzmiewa od strzałów Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
26.02.2015
dot_bez_strzeln_26_02_15_000.jpgSzanowni czytelnicy

W związku z licznymi zapytaniami na temat funkcjonowania strzelnicy w Kiełpinach informuję, że od wrześniowego oddania zmodernizowanego obiektu do użytku do dnia dzisiejszego odbyło się już 8 wynajmów tego obiektu. Jak widać zimowa atmosfera nie przeszkadza pasjonatom strzelania do pielęgnowania swoich pasji. Udostępnianie obiektu odbywa się zgodnie z regulaminem strzelnicy i przepisami dotyczącymi organizacji zawodów przy użyciu broni. Zasady i regulaminy zamieszczone są na stronie poświęconej strzelnicy: http://www.kowalewopomorskie.pl/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=29&Itemid=206

 

Zobacz cały artykuł…
 
WARUNKI KORZYSTANIA Z OBIEKTU STRZELNICY Drukuj
Wpisał: Anna Panak   
14.10.2014

tarcza_000_14_10_14.jpgI. Obiekt strzelnicy o charakterze sportowo-rekreacyjnym z dopuszczeniem broni typu KBKS (zgodnie z projektem budowlano-wykonawczym) położony w miejscowości Kiełpiny stanowi własnośc Gminy Kowalewo Pomorskie. 

II. Strzelnica dostępna jest w ciągu całego roku. Udostępniający zastrzega sobie jednak prawo do wyłączenia obiektu z użytkowania w razie niesprzyjających warunków pogodowych.

III. Udostępnienie obiektu następuje na pisemny wniosek złożony z przynajmniej 7-dniowym wyprzedzeniem. We wniosku należy określić cel, termin i godziny korzystania ze strzelnicy.

Osoba składająca wniosek musi posiadać stosowne uprawnienia i zezwolenia do prowadzenia strzelania stosownie do rodzaju broni.

Wniosek należy złożyć do Urzędu Miejskiego w Kowalewie Pom. Plac Wolności 1, 87-410 Kowalewo Pom.

 

Zobacz cały artykuł…
 
Strzelnica pełnoletnia i po liftingu Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
29.09.2014
small.jpgStrzelnica w Kiełpinach (gm. Kowalewo Pomorskie) zaprezentowała nam po raz pierwszy swoje walory po gruntownej przebudowie. W dniu 28 września br. pasjonaci broni uczestnicząc w XVIII Zawodach Strzeleckich na strzelnicy im. Waldemara Balcerka, zanim sprawdzili swoją precyzję i celne oko najpierw uczestniczyli w uroczystym otwarciu zmodernizowanego obiektu. Zainaugurowała go msza święta dziękczynna w intencji bezpieczeństwa użytkowników obiektu.
Zobacz cały artykuł…
 
Strzelnica - galeria Drukuj
Wpisał: Małgorzata Dębińska   
26.09.2014
strzelnica_15_10_14_0001.jpg

strzelnica_28_09_14_0002.jpg

 

Więcej zdjęć [tutaj]

 
Dokumentacja Drukuj
Wpisał: Małgorzata Dębińska   
23.09.2014
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!