Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pielgrzymi z Gabonu w Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
13.07.2016

img_7724.jpgW dniach 10-12 lipca br. w Kowalewie Pomorskim gościliśmy 29 osobową grupę pielgrzymów z Gabonu (Afryka) wraz z opiekunem ks. Pedro Monteiro Delfim.

Młodzi ludzie nim pojadą do Krakowa na spotkanie z Ojcem Świętym poznają naszą historię, kulturę oraz przyrodę. Śpią w domach rodzinnych, aby nawiązać przyjaźnie i poznać naszą polską gościnność.

Zobacz cały artykuł…
 
Na drodze Przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie Drukuj
Wpisał: Magdalena Radko   
26.10.2015
Już za 9 miesięcy spotkamy się z papieżem Franciszkiem w Krakowie. Żeby w pełni przygotować się na to spotkanie, w co trzeci piątek miesiąca bierzemy udział w Wieczorach Chwały, które odbywają się w różnych kościołach naszej diecezji. W październiku mieliśmy okazję spotkać się w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Toruniu, modlitwie towarzyszył św. Jan Paweł II, który obok św. Siostry Faustyny jest patronem ŚDM. Już dzisiaj zapraszamy na następny Wieczór Chwały, który odbędzie się 20 listopada w Toruniu w parafii Chrystusa Króla. Zachęcamy także do śledzenia naszego facebooka - www.facebook.com/sdmkowalewopomorskie
Zobacz cały artykuł…
 
Wakacyjny Rozkład Jazdy Drukuj
Wpisał: Monika Sitniewska   
10.07.2015
wakacyjny_rozklad_jazy_003_26_10_15.jpg
Zobacz cały artykuł…
 
Narada koordynująca Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
29.06.2015

sdm2016_kolejna_narada_18_06_15000.jpgKolejna narada koordynująca w sprawie Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 odbyła się 18 czerwca br. Główny koordynator w diecezji toruńskiej ks. prałat Daniel Adamowicz zaprezentował stronę internetową poświęconą temu wydarzeniu oraz oficjalny hymn i logo ŚDM. Przedstawił również harmonogram pobytu gości u nas.

Zobacz cały artykuł…
 
Przygotowania nabierają tempa Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
11.06.2015
sdm_krakow_small.jpgJuż tylko 13 miesięcy dzieli nas do jednego z największych wydarzeń religijnych w kraju, czyli Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Przypominamy, że gmina Kowalewo Pomorskie będzie nielicznym miastem w regionie, które zadeklarowało chęć przyjęcia pielgrzymów w lipcu 2016r.
Zobacz cały artykuł…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 10
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!