Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 26.04.2018
Z ostatniej chwili

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Pielgrzymi z Gabonu w Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
13.07.2016

img_7724.jpgW dniach 10-12 lipca br. w Kowalewie Pomorskim gościliśmy 29 osobową grupę pielgrzymów z Gabonu (Afryka) wraz z opiekunem ks. Pedro Monteiro Delfim.

Młodzi ludzie nim pojadą do Krakowa na spotkanie z Ojcem Świętym poznają naszą historię, kulturę oraz przyrodę. Śpią w domach rodzinnych, aby nawiązać przyjaźnie i poznać naszą polską gościnność.

Zobacz cały artykuł…
 
Na drodze Przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie Drukuj
Wpisał: Magdalena Radko   
26.10.2015
Już za 9 miesięcy spotkamy się z papieżem Franciszkiem w Krakowie. Żeby w pełni przygotować się na to spotkanie, w co trzeci piątek miesiąca bierzemy udział w Wieczorach Chwały, które odbywają się w różnych kościołach naszej diecezji. W październiku mieliśmy okazję spotkać się w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Toruniu, modlitwie towarzyszył św. Jan Paweł II, który obok św. Siostry Faustyny jest patronem ŚDM. Już dzisiaj zapraszamy na następny Wieczór Chwały, który odbędzie się 20 listopada w Toruniu w parafii Chrystusa Króla. Zachęcamy także do śledzenia naszego facebooka - www.facebook.com/sdmkowalewopomorskie
Zobacz cały artykuł…
 
Wakacyjny Rozkład Jazdy Drukuj
Wpisał: Monika Sitniewska   
10.07.2015
wakacyjny_rozklad_jazy_003_26_10_15.jpg
Zobacz cały artykuł…
 
Narada koordynująca Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
29.06.2015

sdm2016_kolejna_narada_18_06_15000.jpgKolejna narada koordynująca w sprawie Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 odbyła się 18 czerwca br. Główny koordynator w diecezji toruńskiej ks. prałat Daniel Adamowicz zaprezentował stronę internetową poświęconą temu wydarzeniu oraz oficjalny hymn i logo ŚDM. Przedstawił również harmonogram pobytu gości u nas.

Zobacz cały artykuł…
 
Przygotowania nabierają tempa Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
11.06.2015
sdm_krakow_small.jpgJuż tylko 13 miesięcy dzieli nas do jednego z największych wydarzeń religijnych w kraju, czyli Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Przypominamy, że gmina Kowalewo Pomorskie będzie nielicznym miastem w regionie, które zadeklarowało chęć przyjęcia pielgrzymów w lipcu 2016r.
Zobacz cały artykuł…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 10
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!