Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Centrum Rekreacji i Sportu

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Centrum Rekreacji i Sportu
Podwójnie diamentowe Kowalewo Pomorskie Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
27.01.2014

podwojnie_diamentowe_05_12_14_000.jpgGmina Kowalewo Pomorskie została nagrodzona dwoma Diamentami Region. Uroczyste wręczenie miało miejsce 5 grudnia br. Wyróżniła nas kapituła konkursowa w kategorii „Samorząd" doceniając trzy nasze unijne inwestycje: III etap Centrum Rekreacji i Sportu, lampy solarowe i tablice interaktywne. Rywalizowało tutaj aż 14 samorządów. Otrzymaliśmy również Diament w kategorii, która wywołała największe emocje czyli w głosowaniu mieszkańców.

Zobacz cały artykuł…
 
Kowalewskie Centrum w piątce najlepszych obiektów sportowych roku 2013. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
27.01.2014
kowalewskie_centrum_14_11_13_000.jpgCentrum Sportu i Rekreacji w Kowalewie Pomorskim zdobyło tytuł Sportowy Obiekt Roku 2013. To wybitne wyróżnienie trafiło do 5 równorzędnych samorządów. Uroczysta gala miała miejsce 14 listopada br. w Warszawie. Wyróżnienie osobiście odebrał Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski.
Zobacz cały artykuł…
 
Mecz trzech sąsiadów. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
07.08.2012
Do niecodziennego wydarzenia sportowego doszło w gminie Kowalewo Pomorskie w dniu 2 czerwca br. Na boisku piłkarskim Centrum Rekreacji i Sportu zagrały dwie drużyny, zaś na trybunach zasiedli mieszkańcy trzech gmin. Zadziwiające? A jednak. Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie Andrzej Grabowski przychylił się do osobistej prośby burmistrza Golubia Dobrzynia Romana Tasarza i wyraził zgodę na rozegranie meczu ligowego pomiędzy Drwęcą Golub Dobryń a Cyklonem Kończewice na kowalewskim stadionie. 
Zobacz cały artykuł…
 
Ostatnie prace na Centrum Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
22.05.2012
small.jpgNa kowalewskim Centrum Rekreacji i Sportu trwają już ostatnie prace budowlane. Wykonawca, firma Kaszub zgodnie z umową do końca maja musi wykonać plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki plażowej (ręcznej i siatkowej) oraz boisko wielofunkcyjne. Roboty trwały nawet w dni świąteczne, a efekt jest widoczny.
Zobacz cały artykuł…
 
Marszałek Piotr Całbecki w Kowalewie Pomorskim. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
16.03.2012
Centrum Sportu i Rekreacji w Kowalewie Pomorskim zwiedził w dniu 16 marca br. Marszałek Województwa Piotr Całbecki . W towarzystwie wiceprzewodniczącego sejmiku Ryszarda Bobera, kierownika marszałkowskiego Biura Sportu Marcina Drogoroba i pełnomocnika Grzegorza Borka skorzystał z zaproszenia Burmistrza Andrzeja Grabowskiego do obejrzenia obiektu sportowego, które finansowo wsparł.
Zobacz cały artykuł…
 
Urodzinowa wizyta w rodzinnym Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.02.2012
small.jpg
Piękny prezent sprawił sobie Europoseł Janusz Zemke z okazji urodzin. Właśnie w tym dniu (24.02.) złożył wizytę w rodzinnym Kowalewie Pomorskim. Witając rodaka burmistrz Andrzej Grabowski złożył w imieniu społeczeństwa życzenia urodzinowe. Życzył zdrowia i satysfakcji ze służby na rzecz całej Europy, a szczególnie Kowalewiaków.
Zobacz cały artykuł…
 
Radość na zmarzniętych buziach. Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
27.01.2012

Pod koniec stycznia zawitała do nas prawdziwa zima. Ujemna temperatura ma utrzymywać się nawet do końca lutego. Zadowoleni z tego faktu są chyba jedynie dzieciaki i pasjonaci sportów zimowych. Dla tych, którzy na ferie zimowe nie wyjeżdżają do europejskich kurortów wczasowych samorząd gminy Kowalewo Pomorskie przygotował nie lada atrakcję. Na terenie Centrum Sportu i Rekreacji powstały trzy lodowiska. W niecki, w których wiosną zaczną powstawać dwa boiska sportowe oraz plac zabaw druhowie z OSP Wielkie Rychnowo wlali wodę, a resztę zrobił mróz.

Zobacz cały artykuł…
 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!