Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

DZIEŃ ZIEMI
Wpisał: Organizatorzy   
04.05.2017
5.jpgMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury im. Władysława St. Reymonta w Kowalewie Pomorskim zorganizował w dniu 1 maja 2017 r. godz. 15.00 KONKURSY PLASTYCZNE W RAMACH OBCHODÓW „DNIA ZIEMI". Tematem przewodnim było rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej, przybliżenie młodym uczestnikom poczucia harmonii z otaczającą nas przyrodą oraz umiejętnością segregacji odpadów.
Zobacz cały artykuł…
 
Konsultacje dotyczące zmiany GPR na lata 2015-2023
Wpisał: Magdalena Gadomska   
02.05.2017

herb_000_30_03_15.jpgSzanowni Państwo, przedstawiamy do Państwa opinii projekt zmiany Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta i Gminy Kowalewo Pomorskie na lata 2015 - 2023.

Gminny Program Rewitalizacji to wieloletni program działań w sferze społecznej, gospodarczej, środowiskowej, przestrzenno-funkcjonalnej, infrastrukturalnej, którego celem jest wyprowadzenie obszaru ze stanu kryzysowego. Program jest podstawą do ubiegania się o środki na rewitalizację, m. in. z funduszy unijnych.

Zobacz cały artykuł…
 
Zaproszenie pod Pomnik
Wpisał: Karolina Kowalska   
02.05.2017

herb_000_30_03_15.jpgSzanowni Państwo

Serdecznie zapraszam na uroczystości związane z 72 rocznicą zakończenia II wojny światowej, które odbędą się w dniu 8 maja br. o godz. 12.00 pod Pomnikiem Ku Czci Poległych.

Z poważaniem
Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski

Zobacz cały artykuł…
 
40 lat na rzecz rolnictwa
Wpisał: Karolina Kowalska   
02.05.2017
40lat_na_rzecz_roln_02_05_17_00.jpgJuż 40 lat funkcjonuje w naszym województwie Związek Spółek Wodnych. Organizacja skupia 24 spółki wodne działające na obszarze powiatu brodnickiego, chełmińskiego, golubsko- dobrzyńskiego, grudziądzkiego, toruńskiego, wąbrzeskiego, rypińskiego i Nowego Miasta Lubawskiego. Nadzoruje ponad 51tys.ha i ok. 1400km rowów.
Zobacz cały artykuł…
 
RTBS podsumowało 2016r.
Wpisał: Karolina Kowalska   
02.05.2017
rtbs_2016_02_05_17_00.jpgKwotą 448 tys. zł. zysku netto zamknęło miniony rok Rypińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Zarząd i Rada Nadzorcza RTBS w dniu 27 kwietnia br. złożyli sprawozdanie przed Zgromadzeniem Wspólników, czyli przed udziałowcami. Prezes Lech Szalkowski poinformował o najważniejszych inwestycjach jakie wspólnie z pracownikami i przy akceptacji udziałowców wykonał.
Zobacz cały artykuł…
 
Punkt Informacyjno - Konsultacyjny
Wpisał: Agnieszka Szewczyk   
28.04.2017

Godziny funkcjonowania

Punktu Informacyjno - Konsultacyjnego

dla osób z problemem alkoholowym i  ich rodzin

Zobacz cały artykuł…
 
INTEGRACJA SENIORÓW Z MŁODZIEŻĄ III
Wpisał: Magdalena Wiśniewska   
28.04.2017
11117.jpgOd maja b.r. będą kontynuowane spotkania kowalewskich seniorów oraz młodzieży ze Świetlicy Socjoterapeutycznej. Na realizację zadania „Integracja seniorów z młodzieżą III" mającego na celu integrację międzypokoleniową, Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Kowalewie Pomorskim otrzymał dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 1.500,00 zł - w ramach konkursu nr 8/2017 pod nazwą „WSPIERANIE AKTYWIZACJI I INTEGRACJI SPOŁECZNEJ SENIORÓW", Zadanie 1: Półkolonie, warsztaty i inne inicjatywy mające na celu integrację osób starszych z młodszym pokoleniem.

Zobacz cały artykuł…
 
Młodzi bez alkoholu VII
Wpisał: Magdalena Wiśniewska   
28.04.2017

Ś11117.jpgwietlica Socjoterapeutyczna od maja br. przystępuje do kolejnej realizacji zadania  „Młodzi bez alkoholu".

Zobacz cały artykuł…
 
Cudze chwalicie, swego nie znacie
Wpisał: Karolina Kowalska   
28.04.2017
cudze_chwalicie_27_04_17_000.jpgWłaśnie takimi słowami podsumować można Dzień Techniki jaki miał miejsce w dniu 27 kwietnia w Zespole Szkół im. Lecha Wałęsy w Kowalewie Pomorskim. Uroczystość miała na celu promocję szkolnictwa zawodowego wśród młodzieży gimnazjalnej i pokazanie najnowszych trendów na rynku pracy i oczekiwań pracodawców. Wśród gości można było zauważyć Burmistrza Miasta Andrzeja Grabowskiego, starostę Andrzeja Okrucińskiego, dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy Jarosława Zakrzewskiego, dyrektora Gimnazjum Renatę Falutę Kaszubowską, nauczycieli gimnazjum oraz młodzież.
Zobacz cały artykuł…
 
Światowy Dzień Inwalidy i Osób Niepełnosprawnych
Wpisał: Karolina Kowalska   
28.04.2017
dzien_inwalidy_27_04_17_000.jpgŚwiatowy Dzień Inwalidy i Osób Niepełnosprawnych w gminie Kowalewo Pomorskie obchodzono 27 kwietnia br. Tego dnia było głośno i radośnie. Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w przyjacielskiej atmosferze wspólnie świętowali i bawili się. Nie mogło zabraknąć również podziękowań darczyńcom i sponsorom za wsparcie finansowe i poparcie dla działań.
Zobacz cały artykuł…
 
Rozbudowa skate parku, czyli prace za półmetkiem
Wpisał: Karolina Kowalska   
28.04.2017
rozbudowa_skate_parku_28_04_17_00.jpgZakończył się I etap prac nad rozbudową skate parku w Kowalewie Pomorskim. Powstało specjalistyczne podłoże, na którym już niedługo ustawione zostaną elementy akrobatyczne. Powstanie sekcja latająca dla pasjonatów rolek, deskorolek, rowerów bmx i hulajnóg. Za pierwszy etap odpowiedzialny był samorząd gminy Kowalewo Pomorskie. Budował podłoża zakończyła się dwa tygodnie przed terminem.
Zobacz cały artykuł…
 
Adrian o milimetry od wygranej
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - UKS "Sokół" Wielkie Rychnowo   
26.04.2017

miniaturka.jpgPonad 400 zawodników, w tym zawodnicy i wychowankowie UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo wystartowało 23 kwietnia br. w wyścigu ze startu wspólnego  w Świeciu nad Osą będącego I serią Pucharu Polski i eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz Mistrzostw Polski.

Zobacz cały artykuł…
 
IX Gminny Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy kl. V - VI
Wpisał: Elżbieta Kuciak-Olszewska   
26.04.2017
W2.jpg dniu 21 kwietnia br.,  po raz dziewiąty odbył się coroczny Gminny  Konkurs Ekologiczno-Przyrodniczy  "Jestem znawcą przyrody" dla uczniów kl. V - VI,  organizowany przez  Szkołę Podstawową w Kowalewie Pomorskim. 
Zobacz cały artykuł…
 
ToMiKo u Burmistrza, czyli co tam w gminie słychać?
Wpisał: Karolina Kowalska   
26.04.2017

1.jpgW dniu 25 kwietnia br. Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski zaprosił członków Towarzystwa Miłośników Kowalewa na czternaste, tradycyjnie spotkanie, aby podzielić się planami na bieżący rok i podsumować mijający. W spotkaniu uczestniczyła także Dyrektor MGOK Barbara Niewidział, Pełnomocnik Burmistrza Ilona Rybicka i Sekretarz Gminy Ewa Bąk. Z zaproszenia skorzystali również: siostra Monika - Honorowy Obywatel Kowalewa oraz ks. dziekan Piotr Igielski.

Zobacz cały artykuł…
 
XIII Przedszkolny Konkurs Wiersza Ekologicznego
Wpisał: Iwona Zegarska organizator konkursu   
25.04.2017

11.jpgPrzedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim, w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi i propagowania treści ekologicznych, już po raz XIII zorganizowało ,,Przedszkolny Konkurs Wiersza Ekologicznego". 21 kwietnia 2017r. na scenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim  dzieci  z przedszkoli i oddziałów ,,O" recytowały wiersze ukazujące, jak ważna jest w naszym życiu przyroda, jak należy postępować, aby ją chronić, szanować, by jak najdłużej móc cieszyć się jej pięknem.

Zobacz cały artykuł…
 
Uczniowie szkoły w Wielkiej Łące naprawdę wiedzą jak poruszać się po drodze
Wpisał: Karolina Kowalska   
25.04.2017
uczniowie_szk_w_w_lace_22042017_00.jpgW dniu 22 kwietnia br. odbyła się kolejna edycja Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym szczebla powiatowego dla uczniów szkół podstawowych  i gimnazjów. Turniej organizowany jest od kilku lat.  Jego celem jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej poprzez popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.
Zobacz cały artykuł…
 
Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej operatorem programu Lokalny Animator Sportu 2017 roku
Wpisał: Jolanta Jakubiak   
24.04.2017
frkf_00_24_04_17.jpgFundacja Rozwoju Kultury Fizycznej w Pucku w tym roku wygrała konkurs ogłoszony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki na operatora programu Lokalny Animator Sportu 2017 roku. Najważniejszym zadaniem Fundacji jest dofinansowanie pracy Animatora od 01.03.2017 na okres 9 miesięcy. Animatorzy Ci muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje do organizacji i prowadzenia zajęć sportowych.
Zobacz cały artykuł…
 
Razem na dobre i na złe
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.04.2017
razem_na_dobre_i_na_zle_22042017_000.jpgW dniu 22 kwietnia w gminie Kowalewo Pomorskie sześć par małżeńskich świętowało piękne jubileusze pożycia małżeńskiego. Dla pięciu par było to 50 lat (złote gody), zaś dla jednej aż 70 lat (kamienne gody). Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP szanownym jubilatom wręczył Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie Andrzej Grabowski wraz z kierownikiem USC Bożeną Kliber i pracownikiem Anną Szewczyk. Oprócz rodziny swoim mieszkańcom towarzyszył sołtys Zdzisław Czarnomski.
Zobacz cały artykuł…
 
Obwieszczenie i informacja dot. aktualizacji GPR
Wpisał: Magdalena Gadomska   
21.04.2017
herb_000_30_03_15.jpg
 
Konkurs Fotograficzny
Wpisał: Karolina Kowalska   
21.04.2017

konkurs_foto_00_21_04_17.jpgSzanowni Państwo,

Wojewoda Kujawsko-Pomorski ogłosił kolejną edycję konkursu fotograficznego pn. „Cztery pory roku w województwie kujawsko-pomorskim" we współpracy z Okręgiem Kujawsko-Pomorskim Związku Polskich Artystów Fotografików. Prace fotograficzne (nie więcej niż 16 prac) można przesyłać na adres e-mail: fotokonkurs@bydgoszcz.uw.gov.pl od dnia 18 kwietnia 2017 r. do dnia 31 maja 2017 r.

Zobacz cały artykuł…
 
Sesja nadzwyczajna zwołana dla jednego wyrazu
Wpisał: Karolina Kowalska   
20.04.2017

sesja_nadzw_19042017_00.jpgW dniu 19 kwietnia Radni Rady Miejskiej w Kowalewie Pomorskim obradowali na XXI sesji. Była to sesja nadzwyczajna. Zwołana pod potrzeby zamiany jednego wyrazu w obowiązującej uchwale budżetowej.

Zobacz cały artykuł…
 
Bezpańskie psy
Wpisał: Renata Siwiec   
20.04.2017
bezpanskie_psy_00_20_04_17.jpgApelujemy do wszystkich właścicieli i użytkowników nieruchomości, aby wiosną i jesienią, kiedy trwa okres godowy u psów zabezpieczali swoje posesje tak, aby psy nie wychodziły poza ich teren.
Zobacz cały artykuł…
 
Opłata za odpady komunalne z ogrodów działkowych
Wpisał: Anna Dalke   
20.04.2017
oplaty_ogrody_dzialkowe_00_20_04_17.jpgW związku z wpisami zamieszczonymi na forum Gazety Pomorskiej w temacie "prezent od radnych dla działkowiczów" wyjaśniamy, że Gmina Kowalewo Pomorskie objęła systemem gospodarowania odpadami komunalnymi wszystkie typy nieruchomości. Tym samym do ponoszenia opłat zostali zobowiązani zarówno właściciele (lub zarządcy) nieruchomości zamieszkałych jak i niezamieszkałych (takich jak firmy, instytucje, cmentarze itp.).
Zobacz cały artykuł…
 
Sukcesy uczniów Publicznego Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim
Wpisał: Ewa Nowak   
19.04.2017
2.jpgUczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim znów stanęli na wysokości zadania. Rok 2016/2017 okazał się kolejnym rokiem szkolnym, w którym nasi gimnazjaliści udowodnili, że kształcimy zdolnych, ambitnych młodych ludzi, posiadających świadomość, że nauka jest najlepszą inwestycją w siebie, a zdobyta wiedza i umiejętności procentują.
Zobacz cały artykuł…
 
Bezpieczeństwo swoich pociech w tłumie
Wpisał: Jolanta Jakubiak   
19.04.2017
jakniezgubc_dziecka_00_18_04_17.jpgDrodzy Rodzice!
Rozpoczyna się sezon imprez masowych. Zadbajcie o bezpieczeństwo swoich pociech w tłumie. Zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności, a poniżej przedstawiamy kilka sposobów na uchronienie dziecka przed zagubieniem się w tłumie i uniknięcie niepotrzebnego stresu.
Zobacz cały artykuł…
 
Hołd Honorowemu Obywatelowi Miasta
Wpisał: Karolina Kowalska   
18.04.2017
hold_honorowemu_obywatelowi_18_04_17_00.jpgW dniu 14 kwietnia br., z okazji XXI rocznicy śmierci śp. Stanisława Dąbkowskiego Burmistrz Miasta Kowalewo Pomorskie Andrzej Grabowski złożył wiązankę kwiatów i zapalił znicz na mogile Honorowego Obywatela Miasta.
Ten zaszczytny tytuł śp. Stanisławowi nadano pośmiertnie 11 listopada 2004r. w dowód zasług na rzecz rozwoju lokalnego rolnictwa oraz dziękując za angażowanie się w życie społeczne udzielając się w strukturach banku, cukrowni i sądu.
Zobacz cały artykuł…
 
Agata czwarta Paulina na podium
Wpisał: Dariusz Osmański   
14.04.2017

agatapaulina_14042017_00.jpgZawodnicy UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo swój pierwszy wyścig w tym sezonie mają już za sobą. Inauguracja Wojewódzkiej Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych w sezonie 2017 miała miejsce w Cierpicach, gdzie dziewięciu naszych zawodników wystartowało w wyścigu MTB.

Zobacz cały artykuł…
 
Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków
Wpisał: Barbara Niewidział - Dyrektor M-GOK   
14.04.2017

Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków ( od 1983 roku) ustanowiony przez Międzynarodową Radę Ochrony Zabytków obchodzony jest również  corocznie w naszym mieście poprzez zorganizowanie wystawy zdjęć ciekawych, zabytkowych zakątków naszego miasta i gminy. Patronat nad tym dniem przyjął Burmistrz Miasta p. Andrzej Grabowski.

Zobacz cały artykuł…
 
ZAPISY DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2017/2018
Wpisał: Dyrektor Joanna Piasecka   
13.04.2017
zapisy_do_przedszkola_13_04_17_02.jpg
Zobacz cały artykuł…
 
Wielkanocne śniadanie w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Kowalewie Pomorskim
Wpisał: Karolina Kowalska   
13.04.2017
wielkanocne_sniadanie_13042017_000.jpgPodopieczni i przyjaciele Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kowalewie Pomorskim już po raz XXIII spotkali się na wielkanocnym śniadaniu. W dniu 12 kwietnia przy wspólnym stole zasiadli obecnie uczęszczający podopieczni, kilkoro byłych podopiecznych, wychowawcy, wolontariusze, terapeuci oraz goście.
Zobacz cały artykuł…
 
Frekwencja na Orlikach
Wpisał: Jolanta Jakubiak   
13.04.2017
frekwencja_na_orlikach_00_13_04_17.jpgPoniżej przedstawiamy frekwencję i grupy na Orlikach w Kowalewie Pomorskim i w Wielkiej Łące za rok 2016.
Zobacz cały artykuł…
 
"Poszukiwacze matematyki w akcji  turniej Sherlock"
Wpisał: Małgorzata Kłos, Magdalena Kosk, Agnieszka Szymczak   
12.04.2017
scherlock_12_04_17_01.jpgSzkoły Podstawowe z Wielkiego Rychnowa, Pluskowęs i Kowalewa Pomorskiego przystąpiły do następnego etapu realizacji projektu "Poszukiwacze matematyki" dofinansowanego przez Fundację mBanku.

Po przeprowadzonych w poszczególnych szkołach warsztatach dotyczących rozwijania u uczniów logicznego myślenia odbyły się szkolne rozgrywki gry "Sherlock".

Zobacz cały artykuł…
 
Szosowy sezon kolarski 2017 rozpoczęty
Wpisał: Agnieszka Zielaskowska - UKS Sokół Wielkie Rychnowo   
12.04.2017
szosowysezonkolarski_10042017_00.jpgW dniach 08-09 kwietnia br. zawodnicy i wychowankowie UKS „Sokół" Wielkie Rychnowo uczestniczyli w dwóch wyścigach kolarskich, będących oficjalną inauguracją ogólnopolskiego ścigania.

Pierwszym startem było Międzynarodowe Kryterium Kolarskie rozegrane na ulicach Dzierżoniowa. UKS „Sokół" miał swoich reprezentantów w kategoriach: junior, junior młodszy, młodzik i młodziczka.

Zobacz cały artykuł…
 
Mecz o mistrzostwo klasy okręgowej
Wpisał: Zarząd LKS Promień   
12.04.2017

Zarząd LKS Promień Kowalewo Pomorskie informuje, że w sobotę 15.04.2017 roku o godz. 16.00 na Stadionie Centrum Rekreacji i Sportu przy ul. Chopina 26 odbędzie się mecz o mistrzostwo klasy okręgowej pomiędzy Promieniem Kowalewo a Gryfem Sicienko.

Zobacz cały artykuł…
 
Bilans finansowy systemu gospodarowania odpadami komunalnymi wg stanu na dzień 31.03.2017r.
Wpisał: Beata Lewandowska   
12.04.2017
  • Ściągalność - miasto Kowalewo Pomorskie - 98,70%
  • Ściągalność wieś (ogółem) - 98,06% 

Sołectwa z największą ściągalnością opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi:

  • Elzanowo - 100,34%
  • Frydrychowo - 99,81%
  • Zapluskowęsy - 99,58%
Zobacz cały artykuł…
 
Jaja na warsztatach !?!
Wpisał: Brygida Sławińska-Śliwa   
11.04.2017
 pisanki_10042017_000.jpg,,Pisanki" D. Gellner

Patrzcie, ile na stole leży pisanek!
Każda ma oczy malowane, naklejane.
Każda ma uśmiech kolorowy
i leży na stole grzecznie,
by się nie potłuc przypadkiem
w dzień świąteczny.
Ale pamiętajcie!
Pisanki nie są do jedzenia!
Z pisanek się wyklują
Świąteczne życzenia.

Zobacz cały artykuł…
 
Informacja o wydawaniu żywności
Wpisał: Zyta Szymańska - Kierownik MGOPS   
11.04.2017

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kowalewie Pomorskim informuje,
iż żywność z Banku Żywności UE dla osób korzystających z tej pomocy będzie wydawana w dniach:

Zobacz cały artykuł…
 
Rozstrzygnięcie Konkursu Wielkanocnego i konkursu plastycznego "Oznaki Wiosny"
Wpisał: Ewa Dąbkowska   
10.04.2017

Organizowany od jedenastu lat Konkurs Wielkanocny jest najlepszą okazją do prezentowania twórczości nawiązującej do symboliki i ludowych zwyczajów związanych z okresem Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

1_small_wielknaocny_2017.jpg
Zobacz cały artykuł…
 
77 rocznica mordu katyńskiego i 7 rocznica katastrofy samolotu rządowego pod Smoleńskiem
Wpisał: Karolina Kowalska   
10.04.2017
vii_rocznizakatastrofy_10042017_000.jpgW dniu 10 kwietnia br. w zadumie pochyliliśmy głowy nad podwójną tragedią narodu polskiego. W 77 rocznicę oddajemy hołd 22 tysiącom przedstawicieli polskiej elity pomordowanej wiosną 1940r. przez NKWD w Katyniu oraz w 7 rocznicę katastrofy samolotu rządowego, która pochłonęła 96 ofiar w tym prezydenta RP wraz z małżonką.
Zobacz cały artykuł…
 
Strażacy podsumowali kampanię sprawozdawczą
Wpisał: Karolina Kowalska   
10.04.2017
straz_podsumowali_08042017_00.jpgW dniu 8 kwietnia br. zarząd oddziału miejsko- gminnego OSP RP w Kowalewie Pomorskim odbył swoje pierwsze w tym roku posiedzenie. Druhowie podsumowali kampanię sprawozdawczą, która miała miejsce w miesiącach luty- marzec oraz omówili nadchodzące wydarzenia.

W posiedzeniu oprócz 21 członków zarządu zwyczajowo uczestniczyli w nim również nienależący do zarządu prezesi i naczelnicy, sołtysi oraz przedstawiciele samorządu odpowiedzialni za służby mundurowe: pełnomocnik Ilona Rybicka, kierownik referatu Edyta Jasińska oraz komendant PSP Paweł Warlikowski.

Zobacz cały artykuł…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 121 - 160 z 2500
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!