Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 21.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Inwestycje arrow Walka o węzeł w Dźwierznie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Walka o węzeł w Dźwierznie Drukuj
Wpisał: Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski   
17.11.2009

small.jpgW nawiązaniu do artykułu z gazety Pomorskiej pt. „Ministra Grabarczyka na A1 ściągnie węzeł" z dnia 17.11.09. (zamieszczony na stronie Urzędu w dziale „Inni o nas") chciałbym również przyłączyć się do słów wójta Jacka Czarneckiego i podziękować wszystkim, na których mogliśmy liczyć w walce o utworzenie węzła w Dźwierznie.

Walka samorządów o ten newralgiczny punkt na nitce autostradowej trwa od początku zamysłu budowy drogi. Od ponad 12 lat gminy skupione w Stowarzyszeniu Na Rzecz budowy autostrady A1, a w szczególności Chełmża i Kowalewo pukają do wszystkich możliwych drzwi, szukają poparcia i wsparcia dla budowy węzła. Jak trudno było i nadal jest omawia szczegółowo wójt Czarnecki w artykule. Ja ze swojej strony dziękuję tym nielicznym parlamentarzystom oraz samorządowi województwa za lobbowanie i liczę, że znajdziemy kolejnych przyjaciół przychylnych temu trudnemu tematowi co pozwoli na jego pozytywna realizację.

Z poważaniem

Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski

 

1.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!