Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Inwestycje arrow Walka o węzeł w Dźwierznie

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Walka o węzeł w Dźwierznie Drukuj
Wpisał: Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski   
17.11.2009

small.jpgW nawiązaniu do artykułu z gazety Pomorskiej pt. „Ministra Grabarczyka na A1 ściągnie węzeł" z dnia 17.11.09. (zamieszczony na stronie Urzędu w dziale „Inni o nas") chciałbym również przyłączyć się do słów wójta Jacka Czarneckiego i podziękować wszystkim, na których mogliśmy liczyć w walce o utworzenie węzła w Dźwierznie.

Walka samorządów o ten newralgiczny punkt na nitce autostradowej trwa od początku zamysłu budowy drogi. Od ponad 12 lat gminy skupione w Stowarzyszeniu Na Rzecz budowy autostrady A1, a w szczególności Chełmża i Kowalewo pukają do wszystkich możliwych drzwi, szukają poparcia i wsparcia dla budowy węzła. Jak trudno było i nadal jest omawia szczegółowo wójt Czarnecki w artykule. Ja ze swojej strony dziękuję tym nielicznym parlamentarzystom oraz samorządowi województwa za lobbowanie i liczę, że znajdziemy kolejnych przyjaciół przychylnych temu trudnemu tematowi co pozwoli na jego pozytywna realizację.

Z poważaniem

Burmistrz Miasta Andrzej Grabowski

 

1.jpg

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!