Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 24.07.2017
Z ostatniej chwili arrow Ogłoszenia arrow Ostatnie prace na Centrum

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Ostatnie prace na Centrum Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
22.05.2012
small.jpgNa kowalewskim Centrum Rekreacji i Sportu trwają już ostatnie prace budowlane. Wykonawca, firma Kaszub zgodnie z umową do końca maja musi wykonać plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki plażowej (ręcznej i siatkowej) oraz boisko wielofunkcyjne. Roboty trwały nawet w dni świąteczne, a efekt jest widoczny.

Na placu zabaw, na nowym podłożu ustawiono altany i lada dzień nastąpi montaż bujaczek, na boisku do piłki plażowej brakuje tylko bramek, a na boisku wielofunkcyjnym wylewana jest ostatnia warstwa poliuretanu. Jeszcze tylko wymalowanie linii do gry w koszykówkę, piłkę ręczną i tenisa i można grać. Gotowa jest już specjalna plansza do gry w szachy i warcaby. Figury i pionki do gry mogą być wysokości dorosłego człowieka. 

Wizytując codziennie obiekt muszę pochwalić tempo prac. Z niecierpliwością czekam, aż obiekt zacznie w pełni tętnić życiem, nie tylko boisko do piłki nożnej i skate park. Już przez 6 tygodni wakacji z obiektu korzystać będą pasjonaci sportów rowerowych. Młodzież z całej Polski na rolkach i bmx-ach przebywać tu będzie na obozie sportowym. W sierpniu planujemy organizację na obiekcie dożynek gminnych, natomiast uroczystości związane z oficjalnym otwarciem Centrum zaplanowano na miesiąc wrzesień. Już teraz zapraszam całe społeczeństwo do korzystania ze stworzonych możliwości- podkreśla Burmistrz Andrzej Grabowski.
 1.jpg  2.jpg
 3.jpg  4.jpg
5.jpg

 

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!