Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wandali nagrała kamera monitoringu!!!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wandali nagrała kamera monitoringu!!! Drukuj
Wpisał: Małgorzata Dębińska   
28.06.2012

stop_02_28_06_12.jpgZatrzymanych zostało dwóch wandali, którzy uszkodzili bramę główną i ogrodzenie na terenie Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim.

Po zamknięciu obiektu dwóch młodych mężczyzn postanowiło wejść na teren Centrum uszkadzając przy tym bramę główną, a następnie drewniany płotek.

Dzięki zamontowanemu monitoringowi natychmiast udało się wykryć sprawców, byli nimi 16 i 20 letni mieszkańcy Kowalewa. W związku z tym, że nastąpiło zniszczenie mienia gminnego, sprawcy zostaną obciążeni za spowodowane straty.

Apelujemy do mieszkańców o przestrzeganie regulaminu korzystania z obiektu i stosowanie się do poleceń Gospodarza Centrum. Przypominamy, że obiekt jest monitorowany, każda próba dewastacji lub innej formy wandalizmu zostanie odnotowana, a jej sprawcy ukarani.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!