Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Z ostatniej chwili arrow Wandali nagrała kamera monitoringu!!!

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Wandali nagrała kamera monitoringu!!! Drukuj
Wpisał: Małgorzata Dębińska   
28.06.2012

stop_02_28_06_12.jpgZatrzymanych zostało dwóch wandali, którzy uszkodzili bramę główną i ogrodzenie na terenie Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim.

Po zamknięciu obiektu dwóch młodych mężczyzn postanowiło wejść na teren Centrum uszkadzając przy tym bramę główną, a następnie drewniany płotek.

Dzięki zamontowanemu monitoringowi natychmiast udało się wykryć sprawców, byli nimi 16 i 20 letni mieszkańcy Kowalewa. W związku z tym, że nastąpiło zniszczenie mienia gminnego, sprawcy zostaną obciążeni za spowodowane straty.

Apelujemy do mieszkańców o przestrzeganie regulaminu korzystania z obiektu i stosowanie się do poleceń Gospodarza Centrum. Przypominamy, że obiekt jest monitorowany, każda próba dewastacji lub innej formy wandalizmu zostanie odnotowana, a jej sprawcy ukarani.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!