Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 25.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Centrum Rekreacji i Sportu arrow Urodzinowa wizyta w rodzinnym Kowalewie Pomorskim

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Urodzinowa wizyta w rodzinnym Kowalewie Pomorskim Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
24.02.2012
small.jpg
Piękny prezent sprawił sobie Europoseł Janusz Zemke z okazji urodzin. Właśnie w tym dniu (24.02.) złożył wizytę w rodzinnym Kowalewie Pomorskim. Witając rodaka burmistrz Andrzej Grabowski złożył w imieniu społeczeństwa życzenia urodzinowe. Życzył zdrowia i satysfakcji ze służby na rzecz całej Europy, a szczególnie Kowalewiaków.

Burmistrz przybliżył posłowi wszystkie zmiany jakie zaszły w rodzinnym mieście od Jego ostatniej wizyty (2005r.) oraz plany samorządy na najbliższe lata. Dużo czasu poświęcono tematowi obwodnicy i pływalni. Burmistrz wspólnie z gościem zwiedzili Centrum Sportu i Rekreacji. Europoseł podziwiał piękny stadion, skate park oraz zainstalowany tam system monitoringu. Pogratulował rozwiązań technologicznych, dzięki którym obiekt zyskał funkcjonalnie i ekonomicznie.

Nie mogę tak często wizytować Kowalewo Pomorskie jak bym tego chciał, ale zauważam ciągły jego rozwój i zmiany. Gratuluję idei inwestowania w młodzież i w sport. Życzę, aby te najważniejsze zamierzenia inwestycyjne szybko się zrealizowały- podkreślał Europoseł Janusz Zemke.

W dniu urodzin nie mogło zabraknąć nostalgicznych wspomnień i powrotu do korzeni. Poseł Janusz Zemke wspominał czas, kiedy jego ojciec był powojennym burmistrzem Kowalewa i urzędował w tym samym gabinecie co obecny burmistrz Andrzej Grabowski, zaś mama uczyła w Zespole Szkół.

1.jpg
2.jpg
3.jpg 4.jpg
5.jpg 6.jpg


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!