Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 20.02.2018
Z ostatniej chwili arrow Organizacje pozarządowe arrow OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRANTOWY RÓWNAĆ SZANSE 2013

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRANTOWY RÓWNAĆ SZANSE 2013 Drukuj
Wpisał: Katarzyna Szczutowska   
23.01.2013
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza
Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse 2013"
Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Celem Programu jest wyrównywanie szans młodzieży w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców na udany start w dorosłe życie.

W Ogólnopolskim Konkursie Grantowym o dotacje do 40 000 zł na projekty trwające 15 miesięcy (pomiędzy 1 lipca 2013 roku a 30 listopada 2014 r.) mogą ubiegać się organizacje pozarządowe (zarejestrowane w formie stowarzyszeń i fundacji) z terenów wiejskich i miast do 20 000 mieszkańców.

Ogólnopolski Konkurs Grantowy składa się z dwóch etapów.

Termin nadsyłania wniosków w pierwszym etapie mija 8 marca 2013 roku!

Na stronie www.rownacszanse.pl

znajdują się szczegółowe informacje o konkursie wraz z zasadami i kryteriami oceny oraz dostęp do elektronicznego formularza wniosku.

 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!