Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 18.03.2018
Z ostatniej chwili arrow Inwestycje arrow Podpisanie umowy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podpisanie umowy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
11.10.2012
rpowkp_logo_01_14_11_12.jpg

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków Gminy Kowalewo Pomorskie

Podpisanie umowy

speln_marzenia_000.jpg

Budowa krytej pływalni w Kowalewie Pomorskim to częsty temat wielu spotkań od lat. Dzieci w szkołach, członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów czy członkowie Towarzystwa Miłośników Kowalewa zawsze pytali „Kiedy?". Z całą odpowiedzialnością możemy poinformować, że w dniu 11 października br. wykonawca wyłoniony w przetargu- firma WIKSBUD z Lipna podpisała umowę i może przystąpić do prac budowlanych.

Liczę, że inwestycja przebiegać będzie bez kłopotu. Dziękuję Marszałkowi Piotrowi Całbeckiemu i całemu zarządowi województwa za przychylność w rozpatrywaniu wniosku o dofinansowanie- podkreśla Burmistrz Andrzej Grabowski.

Łączna wartość inwestycji to ok. 12mln.zł.

Jeszcze w tym roku ściany obiektu „wyjdą nad ziemię". Wiemy już że we wrześniu 2014r. będziemy mogli oddać się przyjemności kąpieli. Obiekt o powierzchni ponad 3tys.m.kw. posiadać będzie basen pływacki 6-torowy (25m x 12,5m), basen dla osób niepływających (12,5 x8m), brodzik dla dzieci (do0,5m gł) oraz wannę z hydromasażem na 6 osób. Basen dla niepływających wyposażono w oświetlenie podwodne oraz w atrakcje wodne i powietrzne, brodzik dla dzieci w atrakcje wodne, wanna wyposażona jest w masaże wodne i powietrzne, a w basenie pływackim zaprojektowano oświetlenie.

Obiekt oprócz monitoringu i nowoczesnego systemu nagłośnieniowego posiadać będzie elektroniczny system obsługi klienta ESOK (tzw. bramki i czujniki czasowe na rękę).

speln_marzenia_001.jpg
speln_marzenia_002.jpg
speln_marzenia_003.jpg
speln_marzenia_004.jpg
speln_marzenia_005.jpg

 


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!