Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie Przejrzysta Polska MGOK KOWALEWO POM S.P. Kowalewo Pom. GONIEC KOWALEWSKI Szkoła Podstawowa w Wielkiej Łące PUBLICZNE GIMNAZJUM w KOWALEWIE POM. Konwent Burmistrzów Orlik 2012 Gmina Kowalewo Pomorskie Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Kowalewie Pomorskim Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania 'Dolina Drwęcy' Przedszkole Publiczne w Kowalewie Pomorskim Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Wielkim Rychnowie Parafia pod wezwaniem św. Mikołaja Biskupa Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim Gmina Papieska Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o. Gazeta Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego 27.06.2017
Z ostatniej chwili arrow Inwestycje arrow Podpisanie umowy

Punkt Potwierdzania Profilu Zaufanego

AGRO-FARMA TARGI ROLNICZE w Kowalewie

Budowa Pływalni w Kowalewie Pomorskim

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

BUDOWA BUDYNKU URZĘDU

www.zwiedzajkraj.pl

Kowalewo Pomorskie zaproszono do współpracy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego Kowalewo Pomorskie

Ostatnio wprowadzone

Podpisanie umowy Drukuj
Wpisał: Karolina Kowalska   
11.10.2012
rpowkp_logo_01_14_11_12.jpg

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków Gminy Kowalewo Pomorskie

Podpisanie umowy

speln_marzenia_000.jpg

Budowa krytej pływalni w Kowalewie Pomorskim to częsty temat wielu spotkań od lat. Dzieci w szkołach, członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów czy członkowie Towarzystwa Miłośników Kowalewa zawsze pytali „Kiedy?". Z całą odpowiedzialnością możemy poinformować, że w dniu 11 października br. wykonawca wyłoniony w przetargu- firma WIKSBUD z Lipna podpisała umowę i może przystąpić do prac budowlanych.

Liczę, że inwestycja przebiegać będzie bez kłopotu. Dziękuję Marszałkowi Piotrowi Całbeckiemu i całemu zarządowi województwa za przychylność w rozpatrywaniu wniosku o dofinansowanie- podkreśla Burmistrz Andrzej Grabowski.

Łączna wartość inwestycji to ok. 12mln.zł.

Jeszcze w tym roku ściany obiektu „wyjdą nad ziemię". Wiemy już że we wrześniu 2014r. będziemy mogli oddać się przyjemności kąpieli. Obiekt o powierzchni ponad 3tys.m.kw. posiadać będzie basen pływacki 6-torowy (25m x 12,5m), basen dla osób niepływających (12,5 x8m), brodzik dla dzieci (do0,5m gł) oraz wannę z hydromasażem na 6 osób. Basen dla niepływających wyposażono w oświetlenie podwodne oraz w atrakcje wodne i powietrzne, brodzik dla dzieci w atrakcje wodne, wanna wyposażona jest w masaże wodne i powietrzne, a w basenie pływackim zaprojektowano oświetlenie.

Obiekt oprócz monitoringu i nowoczesnego systemu nagłośnieniowego posiadać będzie elektroniczny system obsługi klienta ESOK (tzw. bramki i czujniki czasowe na rękę).

speln_marzenia_001.jpg
speln_marzenia_002.jpg
speln_marzenia_003.jpg
speln_marzenia_004.jpg
speln_marzenia_005.jpg

 


 
© Urząd Miejski w Kowalewie Pomorskim. Uwaga: Korzystamy z cookies. Zapoznaj się z zasadami!